Nová kolekce laminovaných desek 2022

Představili jsme novou kolekci laminovaných desek 2022. Hlavním mottem kolekce, která zahrnuje celkem 61 barev a dekorů, z toho 21 novinek, je „Kouzlo přírody“ .

V duchu ústředního motta „Kouzlo přírody“ lze všechny designy jednoduše přiřadit k osvědčeným dřevinám, vybarvení i kresba dekorů vychází ze skutečného dřeva, autentičnost je podpořena i výběrem přirozených povrchových struktur, které jsou plně v souladu s aktuálními trendy ve výrobě nábytku. Dekory lze flexibilně kombinovat a vytvářet tak nové designové perspektivy. Nová kolekce je opět rozdělena do skupiny dekorů BASIC jejímž základem je osvědčená a tradiční nabídka dekorů na kvalitním nosiči bez obsahu recyklátů a skupiny trendových dekorů SELECT, která je, jak jsou zákazníci již zvyklí, na nosiči Lamino PLUS, tedy na nosné desce s vylepšenými mechanicko-fyzikálními vlastnostmi.

Pevně věříme, že společně, v souladu s přírodou, dodáme všem výrobkům větší prostor ke kreativitě a to s maximální podporou kvality dodávaných materiálů. Kvalita je to, co vždy bylo a je v DDL na prvním místě již 70 let.