Kontakt na jednotlivé úseky

Vedoucí úseků

sekretariát předsedy představenstva Ivana Mišoňová misonova@ddl.cz 565 411 225
vedoucí úseku prodeje Ing. Pavel Vacek vacek@ddl.cz 565 411 198
vedoucí úseku nákupu Ing. Pavel Kříž ml. pkriz@ddl.cz 565 411 195
vedoucí ekonomického úseku Ing. Marcela Koubíková koubikova@ddl.cz 565 411 214
vedoucí výrobního úseku Ing. Pavel Doležal dolezal@ddl.cz 565 411 263
vedoucí technického úseku Ing. Bohumil Získal ziskal@ddl.cz 565 411 317
vedoucí OŘJ (Oddělení řízení jakosti) Ing. David Roll roll@ddl.cz 565 411 322
vedoucí personálního oddělení Martin Malina malina@ddl.cz 565 411 233

 

Produktoví manažeři

přířezy a MDF desky Jiří Krupka krupka@ddl.cz 565 504 102 733 678 305
nábytkové dílce Jan Stejskal stejskal@ddl.cz 565 411 248 603 509 903
DTD a dýhované desky Martina Dvořáková dvorakova@ddl.cz 565 411 268 733 678 306
řezivo a hoblované výrobky PhDr. Karel Chlubna chlubna@ddl.cz 565 411 228 731 493 561
laminované desky Bc. Luděk Stropnický lstropnicky@ddl.cz 565 504 158 605 205 832

 

Prodejci a zákaznický servis

nábytkové dílce Filip Jeníček jenicek@ddl.cz 565 504 190 604 229 174
řezivo a hoblované výrobky Ing. Lenka Maršíková marsikova@ddl.cz 565 411 230 (284) 603 168 358
Vedoucí zákaznického servisu a logistiky Ing. Ján Demiger demiger@ddl.cz 565 504 135 737 265 377
zákaznický servis Pavel Strádal stradal@ddl.cz 565 504 155 603 509 904
zákaznický servis Veronika Medová medova@ddl.cz 565 504 130 605 205 840
zákaznický servis Ing. Jana Rollová rollova@ddl.cz 565 504 107 733 782 988
zákaznický servis Mgr. Dana Vacíková vacikova@ddl.cz 565 411 288 739 245 882
zákaznický servis Šárka Hralová hralova@ddl.cz 565 411 208 739 014 301

 

Úsek nákupu

nákup vedlejších pilařských produktů (štěpka, piliny, krajiny, dřevní odpad z truhlářské výroby) Ing. Martin Čech mcech@ddl.cz 565 411 220 734 699 049
nákup dřevní hmoty Ing. Josef Votápek votapek@ddl.cz 565 411 212 731 493 550
referent nákupu Lenka Sekerová sekerova@ddl.cz 565 411 264 739 055 546
referent nákupu Petr Pistulka pistulka@ddl.cz 565 411 219 731 516 661
referent nákupu Lenka Andrešová DiS. andresova@ddl.cz 565 504 123 731 454 555
referent nákupu Jaroslav Šanda sanda@ddl.cz 565 411 224 731 623 525