Individuální přístup k zákazníkovi

Máme vše pod kontrolou – od stromu až po nábytkový dílec

Naše firma investuje do výroby nábytkových dílců a svým zákazníkům nabízí velmi lukrativní spojení výrobce DTD a MDF, k tomu laminace s vlastní impregnací, velkokapacitní nářezová centra a výrobu nábytkových dílců.

Právě proto, že máme ve svých rukách všechny tyto výhody, můžeme také našim zákazníkům nabídnout tuto velmi důležitou konkurenční výhodu. Naší předností jsou rychlé dodávky, ověřená a certifikovaná kvalita, vysoká flexibilita, schopnost vyrábět malé série a nabídnout exkluzivní dekory.

 

Přidaná hodnota

V DDL se zaměřujeme především na uspokojování specifických a nestandardních požadavků našich zákazníků. Taková péče o zákazníky však neznamená přesun koncentrace od našich tradičních předností, kterými jsou především kvalita a spolehlivost, ale další rozšíření portfolia produktů a služeb. Právě díky této variabilní paletě produktů a služeb poskytujeme našim zákazníkům vysokou konkurenční výhodu s velmi cennou hodnotou. Prohlubujeme tak naše obchodní vztahy a přispíváme k jejich změně na dlouholeté partnerství.