O firmě

Profil DDL

Jsme významným výrobcem řeziva a deskových materiálů na bázi dřeva se 70letou tradicí. Specializujeme se na výrobu širokého sortimentu nábytkových dílců, především z laminovaných dřevotřískových a MDF desek.

Přibližně 60 % naší celkové produkce exportujeme do více než dvou desítek evropských států. Jsme držitelem mnoha certifikátů. Dokážeme se přizpůsobit potřebám zákazníka a nechat se certifikovat podle jeho potřeb. Nejsme jen dodavatelem materiálu, ale cestou pro zákazníky od materiálu, přes polotovar až k samotnému produktu, který doplníme poradenskými službami.

Rychlé a spolehlivé dodávky, ověřená kvalita, vysoká flexibilita, individuální přístup ke každému zákazníkovi, schopnost vyrábět malé série a pestrá nabídka exkluzivních dekorů. To jsou naše hlavní přednosti, které zákazníci oceňují již desítky let.

Rozvoj a inovace

Specializujeme se na výrobu širokého sortimentu nábytkových dílců, především z laminovaných dřevotřískových a MDF desek, různých kvalit (standardní nábytkářská, speciální pro lakování, frézování atd.).
Od roku 2005 vyrábíme spolu s naší dceřinou společností DH Dekor, s.r.o. nábytkové dílce. Výrobní technologie, které používáme, jsou špičkové a odpovídají nejmodernějším trendům v nábytkářském oboru. Zároveň vyrábíme a dodáváme dřevotřískové a MDF desky, včetně povrchově upravených přírodní dýhou nebo laminováním. Svým zákazníkům nabízíme také řezivo, od surového až po hoblované.

Spolehlivost

Díky značným investicím do výroby poskytujeme našim zákazníkům ideální spojení výrobce dřevotřískových desek a MDF společně s laminací a vlastní impregnací, velkokapacitními nářezovými centry a výrobou nábytkových dílců. Právě v oblasti nábytkových dílců je takové spojení velkým benefitem a konkurenční výhodou pro našeho zákazníka.

Kvalita

Přibližně 60 % naší celkové produkce exportujeme do více než dvou desítek evropských států. Jsme držitelem mnoha certifikátů a splňujeme požadavky normy ISO 9001:2015. Dokážeme se přizpůsobit potřebám zákazníka a nechat se certifikovat podle jeho potřeb. Příkladem je i plnění požadavku standardu IWAY pro firmu IKEA.

Flexibilita

Hlavním cílem naší společnosti je spokojenost zákazníka a individuální přístup k řešení jeho požadavků. Našim zákazníkům nabízíme kompletní a kvalitní dodavatelský servis, včasné vyřízení objednávek a plnění uzavřených dohod. Nejsme jen dodavatelem materiálu, ale cestou pro zákazníky od materiálu, přes polotovar až k samotnému produktu, který doplníme poradenskými službami.

Lidé

Klíčem k úspěchu naší firmy jsou kompetentní a loajální zaměstnanci, kteří vědí, co si zákazník přeje, a umí pro něj najít to nejlepší řešení. Chceme, aby se k nám zákazníci vraceli jako ke spolehlivé firmě, která poskytuje komplexní služby a drží slovo.

Ekologie

70letá tradice nás zavazuje k tomu, abychom jako správní hospodáři přírodě vraceli to, co od ní dostáváme. Proto ekologie a kultivace lesů patří k našim prvořadým zájmům. Kvalitní dřevo je základem spokojenosti našich zákazníků, proto je i naším zájmem o kvalitu lesních porostů pečovat. Pro podporu procesu trvale udržitelného hospodaření v lesích máme zavedený a certifikovaný systém PEFC C-o-C. Ten nám umožňuje sledovat tok certifikované suroviny, pro kterou je prokazatelný původ. Tím je minimalizováno riziko zpracování kontroverzní dodávky dřeva. Jen tak můžeme nadále v budoucnu poskytovat zákazníkům vysoký standard našich výrobků a služeb.

 

 

Výpis z obchodního rejstříku