Desky LAMINO Plus

LAMINO Plus – desky plné dřeva

Deskový materiál LAMINO Plus nabízí vysokou kvalitu, vynikající mechanicko-fyzikální vlastnosti, a to všechno za velmi atraktivní cenu. Mechanicko-fyzikální parametry desek LAMINO Plus ve všech hodnotách převyšují základní, normami stanovené „Požadavky pro výrobu deskových materiálů na bázi dřeva“. Chcete-li vyrobit odolný, bezpečný nábytek s dlouhou životností, desky LAMINO Plus jsou správnou volbou!

Desky LAMINO Plus – kvalitní český výrobek

Pro výrobu desek se používá výhradně čisté dřevo z českých lesů. Každá dodávka dřeva je pečlivě kontrolována, sledují se všechny základní parametry kvality dřeva, čímž je garantován trvalý a vysoký nadstandard materiálu. Důsledné kontrole je však podroben celý proces výroby desek, nastavený systém kontrolních míst dohlíží na každý detail výrobního procesu, ten je navíc trvale monitorován systémem ISO 9001.

Výsledkem použití kvalitního materiálu a precizní výroby jsou desky, které svojí kvalitou výrazně převyšují běžně používané typy desek. Vynikající vlastnosti nového materiálu lze dobře porovnat s normovanými hodnotami, desky LAMINO Plus se mohou pochlubit vyšší pevností v ohybu (+ 32 % oproti normě) a výrazně vyšším modulem pružnosti (+ 68 % oproti normě) a stejně dobře si vedou i v dalších sledovaných kategoriích jako je rozlupčivost (+ 29 % oproti normě) nebo přídržnost (+ 31 % oproti normě). Těmto hodnotám samozřejmě rozumí pouze profesionální truhláři, dobré vlastnosti nábytku vyrobeného z těchto desek však ocení i běžný zákazník, který především získá kvalitní, velmi odolný a bezpečný nábytek.

Emisní třída E0,5 = zdravý nábytek

Pro koncové zákazníky je velmi důležitá i nízká emisní třída E0,5 – ta v podstatě znamená, že nábytek z tohoto materiálu je vhodný do dětských pokojů, škol a školek – obsahuje totiž minimální množství formaldehydu. Standardně dostupné a dodávané materiály na trhu jsou v emisní třídě E1. Formaldehyd je zdravý škodlivý, ale jeho množství je i v běžných truhlářských materiálech definováno přísnou normou. I desky s emisní třídou E1 obsahují jen malé množství formaldehydu, ale v deskách LAMINO Plus je množství uvolnitelného formaldehydu poloviční, a to je silný argument. Desky LAMINO Plus je tak dobré použít ve všech místnostech, kde trávíme delší čas – především v ložnici, v dětském pokoji, ale třeba i v kuchyni.

Dřevo nelze nahradit

Základní surovinou pro výrobu desek je dřevo, desky LAMINO Plus jsou vyrobeny bez recyklátů a minerálů. To je zárukou, že vaše nástroje zůstanou déle ostré, práce s deskou bude snadná a příjemná, beze všech nechtěných překvapení. Čistota materiálu přirozeně zajímá i koncové uživatele, především maminky.

Jaký nábytek z desek LAMINO Plus vyrábět?

Desky lamino PLUS jsou vhodné pro všechny typy interiérového nábytku, takže po nich můžete sáhnout pří výrobě kuchyně, ložnice nebo při výrobě nábytku do obývacího a dětského pokoje. Desky bez recyklátů jsou vhodné i do místností v nichž se spí. Pevnost a stabilitu nábytku oceníte všude – v technické šatně i v dětském pokoji. Díky rozmanité nabídce dekorů laminovaných desek najdete desky vhodné pro všechny typy interiérů. Vysoká pevnost ohybu je vhodná pro výrobu polic, vysoká pevnost desek je zase nezbytným předpokladem pro výrobu pevného korpusu, desky jsou ideální i pro konstrukci vestavěných skříní – ty budou díky použitému materiálu pevnější a stabilnější. Takže uplatnění desek je skutečně univerzální.

Kvalitní desky pozná odborník, ale poctivý nábytek ocení každý

Běžný zákazník se o konkrétní truhlářské materiály tolik nezajímá, což je pochopitelné – zkrátka důvěřuje svému truhláři. V tomto případě se však jedná o materiál, který může kromě profesionálních truhlářů zaujmout i běžné zákazníky. A důvodů proto je hned několik. Pro koncové zákazníky je to především vyšší kvalita oproti běžným laminovým deskám a velmi atraktivní cena. Desky LAMINO Plus jsou vhodné k výrobě veškerého domácího nábytku. Desky Lamino PLUS svými parametry a vlastnostmi převyšují evropské požadavky na výrobu deskových materiálů. Nábytek z desek lamino PLUS má mnoho výhod. Truhláři, kteří se rozhodnou pracovat s tímto materiálem, dodají svým zákazníkům kvalitní, odolný nábytek s dlouhou životností. Získají tak spokojeného zákazníka, a to se každému truhláři jistě vyplatí!

Nábytkové dílce

Nábytkové dílce a nábytkářské přířezy, lišty pro výrobu dveří a tvarové dílce pro čalouněný nábytek

Zjistit více

Deskové materiály

DTD a MDF desky surové, dýhované a laminované, stavební desky JSD a dřevotřískové desky pero – drážka

Zjistit více

Výrobky ze dřeva

Jehličnaté řezivo, hoblované výrobky (LUKAPROFIL) a bílé dřevní peletky (LUKAPELET)

Zjistit více

S čím vším vám umíme pomoci?

Nabízíme široké spektrum produktů a služeb. Umíme uspokojit i individuální požadavky.

Zjistit více