DDL - Dřevozpracující družstvo Lukavec - DDL
Domů arrow O firmě
O firmě Produkty a služby DDL Plus Kontakty
Cesky English Deutch

DDL na trhu

Obchodní politika společnosti DDL je založena na spolehlivém a neustále se rozvíjejícím vztahu výrobce a jeho zákazníků a partnerů.

Právě jim a jejich potřebám jsou přizpůsobovány strategické kroky společnosti. Neustálá práce s trhem, kontakt se zákazníky a prohlubování obchodních vazeb. To jsou výhody, které naši zákazníci na práci DDL oceňují.

Partnerům nabízíme nejen produkt, ale celá, komplexní řešení vznikající z výhod a předností služeb DDL, díky kterým mají naši zákazníci silnější konkurenční výhody na trhu.

graf_ikona

Pro zdokonalení vztahu se zákazníkem jsme segmentovali trh podle potřeb, které umíme našim partnerům v prvním kroku spolupráce splnit v předstihu před naší konkurencí. Každou nabídku pro naše zákazníky připravujeme tak, aby měla jasné obrysy, byla srozumitelná a řešila komplexně veškeré potřeby odběratele. V dalších krocích pak vzájemně prohlubujeme naše benefity pro zákazníky, snažíme se posunout námi nabízený produkt o krok blíž konečnému zákazníkovi, a to jak směrem vertikálním /deska-přířez-upravená deska-přířez z upravené desky-nábytkový dílec/, tak i směrem horizontálním /DTD, MDF, lamino, zádovina, řezivo, palubky/.

Naše výhody, které díky spolehlivosti, síle a velikosti DDL nabízíme zákazníkům, jsou:

Jsme nezávislí – stabilní vlastníci, česká středně velká firma, která investuje a rozvíjí se.

Dokážeme vyrobit laminované dřevotřískové a MDF desky ve vysokém lesku, které zákazníkovi ušetří peníze při výrobě leskle lakovaného nábytku z MDF – odpovídá nejnovějšímu nábytkářskému trendu. Dokážeme dílce olepit lesklou ABS a papírovou hranou a standardně opracovat.

Smyslem našeho podnikání je uspokojování potřeb našich zákazníků, usnadnění jejich práce a vzájemné komunikace (E-Business).

Vlastníme technologie pro výrobu surových, laminovaných (vlastní impregnace), dýhovaných dřevotřískových a MDF desek, a to jak v základním formátu, tak v přířezu, tak i v nábytkovém dílci.

Investice do výroby nábytkových dílců – nejnovější technologie, velkokapacitní nářezová centra, špičkové stroje odpovídající nejmodernějším trendům. Dílce z laminovaných desek a surových MDF – vhodné pro lakování.

Úzká dlouhodobá a partnerská spolupráce s dodavateli technologií a především surovin – exkluzivní dekory, speciální dekory zákazníka.

Zákazníci nemusí investovat velké peníze do nových technologií a velkých kapacit, mohou se věnovat obchodní činnosti.

Zbavíme zákazníky starostí s odpadem.

Máme dlouholeté zkušenosti s partnery ze zemí EU, špičkový servis, je pro nás důležitá profesionalita prodejců, reference TRÄSPECIALEN MÖBEL AB a Bröderna Johansson

Jsme spolehliví – přesné dodržování slíbených termínů.

Nabízíme promptní dodávky. Rychlé reakce na nacenění poptávek. Rychlou výrobu vzorků.

Umíme vyrobit malé i středně velké série všech produktů.

Ověřená kvalita. Certifikace.

Umíme vyrobit více kvalit (dle potřeb zákazníka) v malých sériích.

Jsme vysoce flexibilní, a to jak v oblasti výroby, tak i distribuce. Dokážeme přizpůsobit výrobu a distribuci náhlým změnám potřeb zákazníků.

Napomáháme k minimalizaci logistických nákladů – pomoc s rozvojem partnerských firem v regionu střední Evropy. (Bröderna Johansson , BJS)

Jsme kreativní – podílíme se na návrhu nového designu.

 
< Předch.   Další >