DDL - Dřevozpracující družstvo Lukavec - DDL
Domů
O firmě Produkty a služby DDL Plus Kontakty
Cesky English Deutch
Pracujte v DDL

Významné ocenění pro DDL
bp_ikona.jpgDřevozpracující družstvo Lukavec obdrželo významné ocenění. Již popáté získalo prestižní osvědčení „Bezpečný podnik“. Bezpečným podnikem je tak nepřetržitě už 15 let. Z rukou ministra práce a sociálních věcí Petra Šimerky, převzal cenu předseda družstva Ing. Pavel Kříž.

 

Osvědčení se uděluje každý rok. Letos ho získalo 26. května v Obecním domě v Opavě 8  společností.

A co vlastně tento program znamená?

Program „Bezpečný podnik“ je založen na zásadě, že zdravé pracoviště je nedílnou součástí programu řízení jakosti každé úspěšné firmy. Naplnění požadavků programu přispívá nejen k vyšší úrovni prevence pracovních rizik, ale i k vyšší kultuře bezpečnosti práce, lepší pracovní pohodě, vyšší produktivitě práce a v neposlední řadě i k vyšší konkurenceschopnosti firmy a k vytvoření si výhodnějších podmínek pro jednání s obchodními partnery. Jde o nepřetržitý proces, který musí mino jiné reagovat na zcela nová rizika, která vznikají v návaznosti na měnící se hospodářském sociální a demografické podmínky Evropy.
Prosazování a realizaci tohoto programu považuje Ministerstvo práce a sociálních věcí a Státní úřad inspekce práce za prioritní a chtějí ho podporovat i v následujících letech.

ministr_imerka_pedn_ceny__bp_26052010.jpg

 

 
< Předch.   Další >
Profil společnosti
Jsme významným výrobcem řeziva a deskových materiálů na bázi dřeva s více než 50letou tradicí. Specializujeme se na výrobu širokého sortimentu nábytkových dílců, především z laminovaných dřevotřískových a MDF desek.
ruceotoc
Přibližně 60 % naší celkové produkce exportujeme do více než dvou desítek evropských států. Jsme držitelem mnoha certifikátů a splňujeme požadavky normy ISO 9001:2015. Dokážeme se přizpůsobit potřebám zákazníka a nechat se certifikovat podle jeho potřeb. Nejsme jen dodavatelem materiálu, ale cestou pro zákazníky od materiálu, přes polotovar až k samotnému produktu, který doplníme poradenskými službami.

Rychlé a spolehlivé dodávky, ověřená kvalita, vysoká flexibilita, individuální přístup ke každému zákazníkovi, schopnost vyrábět malé série a pestrá nabídka exkluzivních dekorů. To jsou naše hlavní přednosti, které zákazníci oceňují již desítky let.