DDL - Dřevozpracující družstvo Lukavec - DDL
Domů
O firmě Produkty a služby DDL Plus Kontakty
Cesky English Deutch
Pracujte v DDL

Vyzkoušení elektrovozidla VW e-Golf
eon_golf_elektromobil_ikonka.pngUvedené vozidlo bylo v DDL zapůjčeno na 2 měsíce. Celkem se na vozidle vystřídalo 14 řidičů + další zaměstnanci jako spolujezdci. Celkem bylo na vozidle najeto 7 700 km. Na všechny udělalo vozidlo velmi dobrý dojem, řidiči si chválili velmi dobré jízdní vlastnosti, tichou jízdu, zrychlení vozidla, po nasednutí okamžitý odjezd. Všichni si velice rychle zvykli na jinou techniku jízdy s rekuperací el. energie.

Jako velký nedostatek všichni uvedli krátkou dojezdovou vzdálenost (200 – 240 km), vozidlo se zatím nehodí na větší vzdálenosti (nutnost hledat dobíjecí stanice, zatím nejsou všude, dobíjení cca 40 – 50 min. značně prodlužuje cestovní čas). S vozidlem byla vyzkoušena jízda nad 500 km/den, bylo 3x nabíjeno, celkový čas jízdy + dobíjení byl 9 hodin (a to je hodně).
img_6401.jpg 

Na dojíždění do práce, nákupy,  jízda po městě, kratší vzdálenosti do 50 km velmi dobré. Dřevozpracující družstvo děkuje společnosti E-ON Česká republika s.r.o. za zapůjčení elektrovozidla k vyzkoušení si nových technologií v automobilovém průmyslu.
 
< Předch.   Další >
Profil společnosti
Jsme významným výrobcem řeziva a deskových materiálů na bázi dřeva s více než 50letou tradicí. Specializujeme se na výrobu širokého sortimentu nábytkových dílců, především z laminovaných dřevotřískových a MDF desek.
ruceotoc
Přibližně 60 % naší celkové produkce exportujeme do více než dvou desítek evropských států. Jsme držitelem mnoha certifikátů a splňujeme požadavky normy ISO 9001:2015. Dokážeme se přizpůsobit potřebám zákazníka a nechat se certifikovat podle jeho potřeb. Nejsme jen dodavatelem materiálu, ale cestou pro zákazníky od materiálu, přes polotovar až k samotnému produktu, který doplníme poradenskými službami.

Rychlé a spolehlivé dodávky, ověřená kvalita, vysoká flexibilita, individuální přístup ke každému zákazníkovi, schopnost vyrábět malé série a pestrá nabídka exkluzivních dekorů. To jsou naše hlavní přednosti, které zákazníci oceňují již desítky let.