DDL - Dřevozpracující družstvo Lukavec - DDL
Domů
O firmě Produkty a služby DDL Plus Kontakty
Cesky English Deutch
Pracujte v DDL

Výrobce nábytkových dílců se prezentoval na veletrhu v Německu
nabytkovy_dilec_ikona
Svého zástupce na jednom z nejvýznamnějších veletrhů evropských nábytkářských výrobců a dodavatelů do nábytkářského průmyslu měla i Vysočina. Dřevozpracující družstvo se sídlem v Lukavci představilo svůj výrobní program na přelomu února a března v Německém Bad Salzuflenu na mezinárodním veletrhu ZOW.

Veletrhu z dlouholetou tradicí se každoročně účastní nejvýznamnější hráči na trhu nábytkářské výroby v Evropě. V letošním roce zde vystavovalo více než 700 firem a branami veletrhu prošlo 20 tisíc návštěvníků.

Největší český výrobce nábytkových dílců sídlící na Vysočině zde představil svůj výrobní program a speciální koncepční nabídku pro výrobce dveří. „ Veletrh je znám hlavně svým konceptem setkání zákazníků s vysokou koncentrací osob s rozhodovací pravomocí. Nebylo to pro nás jen setkání se stávajícími zákazníky, ale především důležitá možnost získat nové zakázky a zákazníky pro výrobu nábytkových dílců a další výrobní programy DDL“, říká Ing. Daniel Kubíček, vedoucí obchodu DDL.

Dřevozpracující družstvo se veletrhu obdobného veletrhu ZOW účastnilo už v Itálii a podle výsledků z dojednaných zakázek ho považuje ze jedno z nejvýznamnějších setkání důležitých hráčů na Evropském trhu, kam výrobce z Vysočiny bezpochyby patří.

 

 
< Předch.   Další >
Profil společnosti
Jsme významným výrobcem řeziva a deskových materiálů na bázi dřeva s více než 50letou tradicí. Specializujeme se na výrobu širokého sortimentu nábytkových dílců, především z laminovaných dřevotřískových a MDF desek.
ruceotoc
Přibližně 60 % naší celkové produkce exportujeme do více než dvou desítek evropských států. Jsme držitelem mnoha certifikátů a splňujeme požadavky normy ISO 9001:2015. Dokážeme se přizpůsobit potřebám zákazníka a nechat se certifikovat podle jeho potřeb. Nejsme jen dodavatelem materiálu, ale cestou pro zákazníky od materiálu, přes polotovar až k samotnému produktu, který doplníme poradenskými službami.

Rychlé a spolehlivé dodávky, ověřená kvalita, vysoká flexibilita, individuální přístup ke každému zákazníkovi, schopnost vyrábět malé série a pestrá nabídka exkluzivních dekorů. To jsou naše hlavní přednosti, které zákazníci oceňují již desítky let.