DDL - Dřevozpracující družstvo Lukavec - DDL
Domů
O firmě Produkty a služby DDL Plus Kontakty
Cesky English Deutch

V Humpolci se cestovalo "Křížem krážem po Evropě"
krk_ikonkaTuto sobotu 21. července si bezmála pět tisíc návštěvníků humpoleckého Horního náměstí prožilo cestu po Evropě. Den plný soutěží, zábavy a ukázek kultur vybraných evropských zemí připravilo pro veřejnost, své zákazníky a dodavatele Dřevozpracující družstvo, spolu se svými partnery. Celodenní program začal v 10:00 hodin folklórním dopolednem, Martina Vítková připravila diskotéku a soutěže pro děti. Na náměstí našli návštěvníci dětský koutek s atrakcemi, dospělým k tanci i pro radost hrál folklorní soubor Trnávka spolu s dechovkou Lesanka.

Ve 13:00 hodin DDL slavnostně zahájilo odpolední část soutěží a her. Návštěvníci své síly mohli poměřovat jak jinak než evropsky a to v originálních disciplinách: Sestavení skříňky na čas, Štafeta s nábytkovými dílci, Puzzle z nábytkových dílců, Hod míčkem, Řezání kulatiny na čas, Hod kládou, Kimova hra a vyhrát tak hodnotné ceny od DDL a jeho partnerů.

Pro ty, kteří chtěli soutěžení jen přihlížet a fandit, hrály známé revival kapely: ABBA Revival, Elvis Revival, Deep Purple Revival, Kiss Revival, Queen Revival a The Backwards (světově uznávaný Beatles revival, vítězové New York Beatlefest 1998-2003). Den s DDL Křížem krážem po Evropě zakončila velkolepá diskotéka. Pokud jste tentokrát v Humpolci nebyli, nebo chcete-li si naopak sobotní zábavné cestování po Evropě s DDL připomenout, prohlédněte si naši fotogalerii.

krk_4
Součástí Dne s DDL bylo také dopoledne otevřených dveří v provozovně DDL v Lukavci, kterého se zúčastnilo více než 240 návštěvníků z řad laické veřejnosti, ale i odborníků a partnerů DDL. Moderní provozy, dřevozpracující výrobu či proces vzniku nábytkového dílce si můžete prohlédnout i prostřednictvím naší fotoreportáže zde.
Plakát:
ddl_letak_a5_prw_copy
 
< Předch.   Další >
Profil společnosti
Jsme významným výrobcem řeziva a deskových materiálů na bázi dřeva s více než 50letou tradicí. Specializujeme se na výrobu širokého sortimentu nábytkových dílců, především z laminovaných dřevotřískových a MDF desek.
ruceotoc
Přibližně 60 % naší celkové produkce exportujeme do více než dvou desítek evropských států. Jsme držitelem mnoha certifikátů a splňujeme požadavky normy ISO 9001:2015. Dokážeme se přizpůsobit potřebám zákazníka a nechat se certifikovat podle jeho potřeb. Nejsme jen dodavatelem materiálu, ale cestou pro zákazníky od materiálu, přes polotovar až k samotnému produktu, který doplníme poradenskými službami.

Rychlé a spolehlivé dodávky, ověřená kvalita, vysoká flexibilita, individuální přístup ke každému zákazníkovi, schopnost vyrábět malé série a pestrá nabídka exkluzivních dekorů. To jsou naše hlavní přednosti, které zákazníci oceňují již desítky let.