DDL - Dřevozpracující družstvo Lukavec - DDL
Domů
O firmě Produkty a služby DDL Plus Kontakty
Cesky English Deutch

V aktuálním DDL info 19 si přečtete:

ikonka_ddl_info.jpgPracovní skupina má zdokonalit interní komunikaci

Od začátku letošního roku se pravidelně schází pracovní skupina zaměstnanců DDL, která diskutuje aktuální témata družstva a vytváří zpětnou vazbu pro jeho vedení. Jde o přibližně třicet lidí, kteří každý měsíc pravidelně mluví o tématech, souvisejících s dalším směřováním a strategií firmy.

Udeřily nejtvrdší časy za posledních dvacet roků

S prvními vážnými problémy při prodeji řeziva se obchodní oddělení DDL setkalo už ve IV. čtvrtletí 2007. Dopady tehdy prudce oslabujícího dolaru a především hypoteční krize v USA, kam přední evropští výrobci řeziva exportovali až 60 procent produkce určené hlavně pro výrobu dřevostaveb, se projevovaly snahou zámořských exportérů umístit maximum vlastní produkce na evropské trhy, které jsou pro DDL klíčové.

DDL info 19 stahujte zde .

 Dále se také dočtete:

Pozoruhodný stánek lákal k návštěvě

Nový výrobní program - úzké nábytkové dílce ze surové MDF, vhodné pro následnou povrchovou úpravu lakováním, představilo DDL na prestižním mezinárodním veletrhu ZOW v německém Bad Salzuflenu. Na něm se představují nejvýznamnější evropští dodavatelé nábytkářského průmyslu. Letos to bylo bezmála 600 firem. Branami veletrhu pak prošlo na 20 tisíc návštěvníků.

Krize je naplno zde, její vehemence však překvapuje

„Zaráží nás informace, s jakou prudkostí se ztrácí v této době obchody našich členských podniků,” líčí Hans Michael Offner, předseda rakouského pilařského průmyslu situaci na mezinárodních trzích s jehličnatým řezivem slovy, která nepostrádají svoji dramatičnost.

A další články týkající se chodu Dřevozpracujícího družstva Lukavec a jeho aktivit.

 
< Předch.   Další >
Profil společnosti
Jsme významným výrobcem řeziva a deskových materiálů na bázi dřeva s více než 50letou tradicí. Specializujeme se na výrobu širokého sortimentu nábytkových dílců, především z laminovaných dřevotřískových a MDF desek.
ruceotoc
Přibližně 60 % naší celkové produkce exportujeme do více než dvou desítek evropských států. Jsme držitelem mnoha certifikátů a splňujeme požadavky normy ISO 9001:2015. Dokážeme se přizpůsobit potřebám zákazníka a nechat se certifikovat podle jeho potřeb. Nejsme jen dodavatelem materiálu, ale cestou pro zákazníky od materiálu, přes polotovar až k samotnému produktu, který doplníme poradenskými službami.

Rychlé a spolehlivé dodávky, ověřená kvalita, vysoká flexibilita, individuální přístup ke každému zákazníkovi, schopnost vyrábět malé série a pestrá nabídka exkluzivních dekorů. To jsou naše hlavní přednosti, které zákazníci oceňují již desítky let.