DDL - Dřevozpracující družstvo Lukavec - DDL
Domů
O firmě Produkty a služby DDL Plus Kontakty
Cesky English Deutch
Pracujte v DDL

Testujeme elektromobil VW e-Golf od společnosti E.ON

eon_auto_ikona.png

Dne 29.07.2019 převzal k vyzkoušení zástupce Dřevozpracujícího družstva Ing.Získal od společnosti E.ON elektromobil VW e-Golf. Po provedeném zaškolení, seznámení s provozem vozidla se vydal na cestu do Lukavce (cca 155 km)

Už průjezd Brnem byl velmi příjemný. Vozidlo je velmi živé. Na doporučení pracovníků E.ON jsem v jízdě pokračoval po silnicích I.a II.třídy, ne po dálnici (velká spotřeba el.energie). I když jsem se snažil o hospodárnou jízdu, musel jsem v Humpolci dobíjet (dojezd 80 km). Dobíjení trvalo 45 min.
img_6401.jpg 

Vozidlo se velmi příjemně ovládá, technika jízdy musí být podřízena maximálnímu využití elektrické energie v baterce a stálé rekuperaci elektrické energie při jízdě z kopce. 
img_6399.jpg 

„Včerejší jízda s e-Golfem byla pro mne první zkušeností s elektromobilem, první dojmy jsou pozitivní a jsem zvědavý na dojmy a názor dalších kolegů, kteří elektromobil během dvouměsíční zápůjčky vyzkouší.“
img_6386.jpg 
 
< Předch.   Další >
Profil společnosti
Jsme významným výrobcem řeziva a deskových materiálů na bázi dřeva s více než 50letou tradicí. Specializujeme se na výrobu širokého sortimentu nábytkových dílců, především z laminovaných dřevotřískových a MDF desek.
ruceotoc
Přibližně 60 % naší celkové produkce exportujeme do více než dvou desítek evropských států. Jsme držitelem mnoha certifikátů a splňujeme požadavky normy ISO 9001:2015. Dokážeme se přizpůsobit potřebám zákazníka a nechat se certifikovat podle jeho potřeb. Nejsme jen dodavatelem materiálu, ale cestou pro zákazníky od materiálu, přes polotovar až k samotnému produktu, který doplníme poradenskými službami.

Rychlé a spolehlivé dodávky, ověřená kvalita, vysoká flexibilita, individuální přístup ke každému zákazníkovi, schopnost vyrábět malé série a pestrá nabídka exkluzivních dekorů. To jsou naše hlavní přednosti, které zákazníci oceňují již desítky let.