DDL - Dřevozpracující družstvo Lukavec - DDL
Domů
O firmě Produkty a služby DDL Plus Kontakty
Cesky English Deutch

Prezentace DDL na WOOD-TEC 07
ikonka_woodtecZástupce Dřevozpracujícího družstva představil na odborné části jubilejního 10. ročníku veletrhu WOOD-TEC informace k problematice výroby ze dřeva s důrazem na význam dřeva jako materiálu. V rámci odborné části veletrhu tak DDL navázalo na tiskovou konferenci z minulého roku, která se konala v Jihlavě a byla zaměřena na reálné dopady přímého spalování dřevní hmoty.
Ing. Jiří Kozojed, marketingový manažer DDL, na odborné konferenci hovořil nejen o významu dřeva jako suroviny pro výrobu dalších produktů, ale i o trendech na evropském trhu deskových materiálů na bázi dřeva a nábytku. Největší český výrobce nábytkových dílců tak pokračuje ve svých aktivitách přispívajících k formování profese a oboru, ve kterém podniká.
    Veletrhu ze zúčastnilo více než 300 firem z dřevozpracujícího průmyslu z celé Evropy. Doprovodný program odborných přednášek a prezentací spojovalo motto: “Dřevo - nedílná součást trvale udržitelného rozvoje“. K hlavním tématům patřily certifikace ve dřevozpracujícím průmyslu, vývoj dřevostaveb a konstrukčních materiálů na bázi dřeva, zkušebnictví v truhlářské výrobě i novinky při povrchové úpravě nábytkových dílců ve vztahu k ochraně životního prostředí.
 
< Předch.   Další >
Profil společnosti
Jsme významným výrobcem řeziva a deskových materiálů na bázi dřeva s více než 50letou tradicí. Specializujeme se na výrobu širokého sortimentu nábytkových dílců, především z laminovaných dřevotřískových a MDF desek.
ruceotoc
Přibližně 60 % naší celkové produkce exportujeme do více než dvou desítek evropských států. Jsme držitelem mnoha certifikátů a splňujeme požadavky normy ISO 9001:2015. Dokážeme se přizpůsobit potřebám zákazníka a nechat se certifikovat podle jeho potřeb. Nejsme jen dodavatelem materiálu, ale cestou pro zákazníky od materiálu, přes polotovar až k samotnému produktu, který doplníme poradenskými službami.

Rychlé a spolehlivé dodávky, ověřená kvalita, vysoká flexibilita, individuální přístup ke každému zákazníkovi, schopnost vyrábět malé série a pestrá nabídka exkluzivních dekorů. To jsou naše hlavní přednosti, které zákazníci oceňují již desítky let.