DDL - Dřevozpracující družstvo Lukavec - DDL
Domů
O firmě Produkty a služby DDL Plus Kontakty
Cesky English Deutch
Pracujte v DDL

Premiér Bohuslav Sobotka navštívil Dřevozpracující družstvo
sobotka_ddl_ikona.jpgDne 10.10.2015 dopoledne navštívil Dřevozpracující družstvo předseda vlády ČR Bohuslav Sobotka v rámci své pracovní cesty po Kraji Vysočina. Doprovázeli jej zástupci Ministerstva práce a sociálních věcí Z. Jentschke Stöcklová a Ministerstva zemědělství P. Mlynář, představitele kraje vedl námětek hejtmana V. Novotný a radní P. Krčál. Jednání se zúčastnil i starosta Lukavce František Pinkas a ředitel školy Petr Musil. Po skončení diskuse, při níž se premiér zajímal o problematiku dřevařské výroby, zaměstnávání lidí a možnosti dalšího rozvoje regionu, si hosté společně prohlédli výrobu nábytkových dílců.

sobotka_ddl_1.jpg

sobotka_ddl_2.jpg 

sobotka_ddl_4.jpg

sobotka_ddl_3.jpg 

 
< Předch.   Další >
Profil společnosti
Jsme významným výrobcem řeziva a deskových materiálů na bázi dřeva s více než 50letou tradicí. Specializujeme se na výrobu širokého sortimentu nábytkových dílců, především z laminovaných dřevotřískových a MDF desek.
ruceotoc
Přibližně 60 % naší celkové produkce exportujeme do více než dvou desítek evropských států. Jsme držitelem mnoha certifikátů a splňujeme požadavky normy ISO 9001:2015. Dokážeme se přizpůsobit potřebám zákazníka a nechat se certifikovat podle jeho potřeb. Nejsme jen dodavatelem materiálu, ale cestou pro zákazníky od materiálu, přes polotovar až k samotnému produktu, který doplníme poradenskými službami.

Rychlé a spolehlivé dodávky, ověřená kvalita, vysoká flexibilita, individuální přístup ke každému zákazníkovi, schopnost vyrábět malé série a pestrá nabídka exkluzivních dekorů. To jsou naše hlavní přednosti, které zákazníci oceňují již desítky let.