DDL - Dřevozpracující družstvo Lukavec - DDL
Domů
O firmě Produkty a služby DDL Plus Kontakty
Cesky English Deutch

Představujeme 10 nových moderních dekorů a nový grafický vzhled katalogu laminovaných desek

ddl_katalog_dekory_2009_ikona.jpgBěhem letních měsíců připravila společnost DDL pro své zákazníky sérii nových moderních dekorů laminovaných desek. Mezi standardními dekory kolekce DDL najdou zákazníci nyní také ŠVESTKU NATUR 474 (skladem ve struktuře povrchu  BS), INDICKÝ EBEN 470 (BS), JÁDROVÝ BUK 476 (dřevní pór), PALISANDER 471 (BS), TŘEŠEŇ PŘÍRODNÍ 515 (BS), PINII KARELIA 473 (dřevní pór), RIGOLETTO 472 (dřevní pór), DUB KELTSKÝ 478 (dřevní pór), PRUNUS 477 (BS) a PINII KORSIKA 475 (dřevní pór). Naopak z kolekce bylo vyřazeno několik designově zastaralých a málo používaných dekorů. Přední český výrobce tak reaguje na moderní trendy v nábytkářském průmyslu a požadavky svých zákazníků na nové dekory vyráběných laminovaných desek. Na výběru dekorů se kromě zástupců DDL a jeho zákazníků podíleli také designéři a zástupci významných dodavatelů dekoračních papírů.

Deset nových, exkluzivních dekorů tak odráží současné trendy moderního evropského nábytkářského průmyslu. Společně se zahájením prodeje nových dekorů přinese DDL na přelomu září a října svým zákazníkům také moderně upravený katalog laminovaných desek. Katalog kromě klasických informací o laminovaných deskách (dekory, povrchy, rozměry, počty desek v balení apod.) obsahuje také doplňující informace o více zpracovaných materiálech, především nábytkových dílcích. Součástí katalogu je také srovnávací tabulka dekorů s odpovídajícími hranami a foliemi.

katalog_nahled_new_2009.jpg

Během podzimu se navíc v médiích objeví nová grafická a obsahová koncepce inzerátů DDL. DDL také pracuje na úpravě vzhledu katalogových listů všech produktů, které budou po jejich dokončení dostupné ke stažení na www.ddl.cz (stejně tak, jako všechny dříve zmíněné prezentační materiály).

ddl_katalog_dekory_2009_new.jpg

DDL věří, že i tyto novinky budou dalším přínosem a konkurenční výhodou pro jeho zákazníky.

NOVÉ DEKORY NAJDETE TAKÉ V PRODUKTOVÉ SEKCI NAŠEHO WEBU - ZDE.

 
< Předch.   Další >
Profil společnosti
Jsme významným výrobcem řeziva a deskových materiálů na bázi dřeva s více než 50letou tradicí. Specializujeme se na výrobu širokého sortimentu nábytkových dílců, především z laminovaných dřevotřískových a MDF desek.
ruceotoc
Přibližně 60 % naší celkové produkce exportujeme do více než dvou desítek evropských států. Jsme držitelem mnoha certifikátů a splňujeme požadavky normy ISO 9001:2015. Dokážeme se přizpůsobit potřebám zákazníka a nechat se certifikovat podle jeho potřeb. Nejsme jen dodavatelem materiálu, ale cestou pro zákazníky od materiálu, přes polotovar až k samotnému produktu, který doplníme poradenskými službami.

Rychlé a spolehlivé dodávky, ověřená kvalita, vysoká flexibilita, individuální přístup ke každému zákazníkovi, schopnost vyrábět malé série a pestrá nabídka exkluzivních dekorů. To jsou naše hlavní přednosti, které zákazníci oceňují již desítky let.