DDL - Dřevozpracující družstvo Lukavec - DDL
Domů
O firmě Produkty a služby DDL Plus Kontakty
Cesky English Deutch

Představili jsme novinky na výstavě Na Vysočině stavíme, bydlíme, žijeme...

ikona_logo_ddl.jpgNejvětší český výrobce nábytkových dílců z Vysočiny společnost DDL Lukavec  představil na výstavě   "Na Vysočině" stavíme, bydlíme, žijeme…, která se konala v Pelhřimově, novinky produktových řad a také moderní stánek, kterým se  již dříve prezentoval  na mezinárodní výstavě v Německu.

DDL bylo hlavním partnerem celé výstavy a prezentovalo především řadu produktů pro truhláře a drobné kutily. Právě pro ně je připravena prodejna DDL v  Humpolci, která se na výstavě představovala. Největší výrobce nábytkových dílců v moderním stánku ukázal připravovanou řadu laminovaných desek s možností  individuálního designu podle specifických přání zákazníka. S tímto  nově vyvíjeným produktem sklízela společnost úspěch už na mezinárodní  výstavě ZOW v Německu. Za netradiční pojetí výstavního stánku dostala společnost DDL také cenu hejtmana Vysočiny, kterou na výstavě DDL převzalo z rukou hejtmana Jiřího Běhounka.

NETRADIČNÍ VÝSTAVNÍ STÁNEK DDL NA VELETRHU ZOW V NĚMECKU

 

vystava_pe_09_01.jpg

 

Cílem  kontraktační  a prodejní výstavy byla především prezentace   jednotlivých společností s důrazem zejména   na  rozvoj    pelhřimovského  regionu.  Součástí výstavy bylo také setkání zástupců firem a samosprávy měst  a obcí  na Pelhřimovsku.

FOTOGRAFIE Z PELHŘIMOVSKÉ VÝSTAVY, KDE SE STALO DDL HLAVNÍM PARTNEREM AKCE

 

vystava_pe_09_03.jpg
vystava_pe_09_02.jpg

 

 

 

 
< Předch.   Další >
Profil společnosti
Jsme významným výrobcem řeziva a deskových materiálů na bázi dřeva s více než 50letou tradicí. Specializujeme se na výrobu širokého sortimentu nábytkových dílců, především z laminovaných dřevotřískových a MDF desek.
ruceotoc
Přibližně 60 % naší celkové produkce exportujeme do více než dvou desítek evropských států. Jsme držitelem mnoha certifikátů a splňujeme požadavky normy ISO 9001:2015. Dokážeme se přizpůsobit potřebám zákazníka a nechat se certifikovat podle jeho potřeb. Nejsme jen dodavatelem materiálu, ale cestou pro zákazníky od materiálu, přes polotovar až k samotnému produktu, který doplníme poradenskými službami.

Rychlé a spolehlivé dodávky, ověřená kvalita, vysoká flexibilita, individuální přístup ke každému zákazníkovi, schopnost vyrábět malé série a pestrá nabídka exkluzivních dekorů. To jsou naše hlavní přednosti, které zákazníci oceňují již desítky let.