DDL - Dřevozpracující družstvo Lukavec - DDL
Domů
O firmě Produkty a služby DDL Plus Kontakty
Cesky English Deutch

Poslední číslo DDL info v tomto roce
ikonka_ddl_info_obecna.gifPoslední číslo firemního zpravodaje DDL info přináší mimo jiné rozhovor s předsedou družstva Ing. Jiřím Majerem, který hodnotí situaci na trhu v souvislosti s ekonomickou krizí a mluví i o přípravách a prosazování změn v družstu souvisejících s aktuální situací na trhu. Vydání shrnuje také první rok výroby nízkoemisních desek pro nábytek a interiéry. Aktuální číslo DDL info si můžete stáhnout - ZDE.
 
< Předch.   Další >
Profil společnosti
Jsme významným výrobcem řeziva a deskových materiálů na bázi dřeva s více než 50letou tradicí. Specializujeme se na výrobu širokého sortimentu nábytkových dílců, především z laminovaných dřevotřískových a MDF desek.
ruceotoc
Přibližně 60 % naší celkové produkce exportujeme do více než dvou desítek evropských států. Jsme držitelem mnoha certifikátů a splňujeme požadavky normy ISO 9001:2015. Dokážeme se přizpůsobit potřebám zákazníka a nechat se certifikovat podle jeho potřeb. Nejsme jen dodavatelem materiálu, ale cestou pro zákazníky od materiálu, přes polotovar až k samotnému produktu, který doplníme poradenskými službami.

Rychlé a spolehlivé dodávky, ověřená kvalita, vysoká flexibilita, individuální přístup ke každému zákazníkovi, schopnost vyrábět malé série a pestrá nabídka exkluzivních dekorů. To jsou naše hlavní přednosti, které zákazníci oceňují již desítky let.