DDL - Dřevozpracující družstvo Lukavec - DDL
Domů
O firmě Produkty a služby DDL Plus Kontakty
Cesky English Deutch

Pelety z DDL nabízejí extra čisté teplo
peletky_ddl_ikona.jpg
LUKAPELET  – tak se jmenují nové EXTRA ČISTÉ PELETY, které od letošního roku nabízí pro vytápění přední český dřevozpracovatel  společnost DDL Lukavec. Perspektivní palivo přírodního původu s vysokou výhřevností obsahuje velmi nízké množství popelovin a vody. Právě díky své čistotě nabízejí pelety  LUKAPELET  vysokou výhřevnost a velmi kvalitní spalování. Každému, kdo se rozhodne pro ekologické a účinné vytápění pelety LUKAPELET umožňují přesnou regulaci tepelného výkonu při zachování maximální čistoty a ekologie spalovacího procesu.


Pelety  LUKAPELET  jsou lisovány pod velkým tlakem z materiálu zbaveného kůry, z měkkého dřeva, bez chemických přísad a pojidel. Zdrojem vstupního materiálu pro výrobu pelet vyrobených v DDL je výhradně čistá hoblina z vlastní výroby hoblovaných profilů vždy bez kůry a nežádoucích příměsí! Neobsahují přidaná pojiva ani jiné chemické příměsi, které zkracují životnost kotle. Požadovanou pevnost a soudržnost po slisování zajišťují přírodní látky obsažené ve dřevu.
Díky své čistotě zajišťují  LUKAPELET  velmi kvalitní spalovací proces. Z 1000 kg peletek je pouze cca 3 kg popela. Tato hodnota patří k nejnižším dosaženým hodnotám na trhu vůbec.
Moderní ekologické a vysoce účinné palivo dodává výrobce DDL jak na paletách, tak v obřích vacích a to vždy podle potřeb zákazníka. Extra čisté peletky  LUKAPELET  je možné zakoupit v prodejnách DDL a dceřiné společnosti Kili. Novinkou je také internetový obchod, na kterém si zákazníci mohou nejen koupit extra čisté peletky, ale nechat si je odvézt až domů.
Více informací o extra čistých peletkách  LUKAPELET  najdete na www.lukapelet.cz 
 
< Předch.   Další >
Profil společnosti
Jsme významným výrobcem řeziva a deskových materiálů na bázi dřeva s více než 50letou tradicí. Specializujeme se na výrobu širokého sortimentu nábytkových dílců, především z laminovaných dřevotřískových a MDF desek.
ruceotoc
Přibližně 60 % naší celkové produkce exportujeme do více než dvou desítek evropských států. Jsme držitelem mnoha certifikátů a splňujeme požadavky normy ISO 9001:2015. Dokážeme se přizpůsobit potřebám zákazníka a nechat se certifikovat podle jeho potřeb. Nejsme jen dodavatelem materiálu, ale cestou pro zákazníky od materiálu, přes polotovar až k samotnému produktu, který doplníme poradenskými službami.

Rychlé a spolehlivé dodávky, ověřená kvalita, vysoká flexibilita, individuální přístup ke každému zákazníkovi, schopnost vyrábět malé série a pestrá nabídka exkluzivních dekorů. To jsou naše hlavní přednosti, které zákazníci oceňují již desítky let.