DDL - Dřevozpracující družstvo Lukavec - DDL
Domů
O firmě Produkty a služby DDL Plus Kontakty
Cesky English Deutch
Pracujte v DDL

Nová kolekce - Laminované desky PLUS+
laminovane_desky_nova_kolekce_ikona.jpg
Dřevozpracující družstvo, tradiční český výrobce laminovaných dřevotřískových a MDF desek, přichází na trh s novou kolekcí dekorů pro laminaci. Za povšimnutí stojí, že nepoužíváme při výrobě dřevní recyklát, což se pozitivně odráží ve fyzikálně mechanických vlastnostech laminované dřevotřískové desky. Kvalita se projevuje v menší štípavosti desek při vlastním řezu.

ddl_inzerce_kolekce_zrcadlo_06215.jpg
 
Od stávající kolekce DDL se nová kolekce významně odlišuje. Uvádíme na trh 18 nových dřevodekorů. Jejich výběr reflektuje na designové trendy evropských nábytkářských firem. Nabídka je posílena základní škálou 10 Unibarev. Zde naleznete i nový dekor 115 Bílá POLAR, tedy opravdu bílou laminovanou desku, která je zvláště vhodná ke kombinaci s lesklými lakovanými fronty nábytku.

Příjemným překvapením nové kolekce je zařazení systému DESIGN Concept do standardní nabídky. Tento systém umožňuje výrobu personifikovaných dekorů laminovaných desek pro zakázkovou výrobu nábytku. Tato nabídka potvrzuje skutečnost, že výrobce známý svou schopností operativně dodat i podlimitní množství různý tloušťek  laminovaných dřevotřískových a MDF desek, umožňuje široké škále zákazníků realizovat své představy.

Ve srovnání s ostatními dodavateli laminovaných desek na trhu v Česku, DDL jako jediný výrobce, přichází po dobu dvou let s garancí dostupnosti dekorů kolekce Laminovaných desek PLUS. Tuto skutečnost ocení zvláště truhláři působící na českém trhu. 

Bonusem nové kolekce je i zařazení ověřené nabídky 16 dřevin dýhovaných desek.

Nová kolekce Laminovaných desek PLUS je prezentována prostřednictvím kufříku, který obsahuje tři vějíře se vzorky. Vzorky dřevodekorů a Unibarev jsou nalisovány na MDF desce, což zajišťuje absolutní věrohodnost dekoru a nabízené struktury. Nově výrobce používá označení skladového sortimentu.

Tak je zajištěno, že zákazník s novým vějířem DDL, obdrží kompletní informace o materiálech, se kterými může při svých realizacích jistě počítat.
 
< Předch.   Další >
Profil společnosti
Jsme významným výrobcem řeziva a deskových materiálů na bázi dřeva s více než 50letou tradicí. Specializujeme se na výrobu širokého sortimentu nábytkových dílců, především z laminovaných dřevotřískových a MDF desek.
ruceotoc
Přibližně 60 % naší celkové produkce exportujeme do více než dvou desítek evropských států. Jsme držitelem mnoha certifikátů a splňujeme požadavky normy ISO 9001:2015. Dokážeme se přizpůsobit potřebám zákazníka a nechat se certifikovat podle jeho potřeb. Nejsme jen dodavatelem materiálu, ale cestou pro zákazníky od materiálu, přes polotovar až k samotnému produktu, který doplníme poradenskými službami.

Rychlé a spolehlivé dodávky, ověřená kvalita, vysoká flexibilita, individuální přístup ke každému zákazníkovi, schopnost vyrábět malé série a pestrá nabídka exkluzivních dekorů. To jsou naše hlavní přednosti, které zákazníci oceňují již desítky let.