DDL - Dřevozpracující družstvo Lukavec - DDL
Domů
O firmě Produkty a služby DDL Plus Kontakty
Cesky English Deutch

„Komplexní program vzdělávání zaměstnanců DDL“ pokračuje
Informace o projektu  po skončení třetího  monitorovacího období. Projekt „Komplexní program vzdělávání zaměstnanců DDL“ pokračoval dle aktualizovaného a schváleného časového harmonogramu (viz. 3. monitorovací zpráva).
 V období od 1.září 2012 do 29. února 2012 (tj.3.monitorovací období, dále jen MO) dostaly přednost v souladu plánem, vedle školení zabezpečujících základní potřeby vzdělání zaměstnanců DDL, především kurzy cílené na zlepšování manažerských dovedností (Klíčová aktivita č.5 a 6, dále jen KA č.5 a KA č.6), jazykových znalostí (intenzivního kurzu angličtiny se účastnilo 15 pracovníků), dovedností IT a specialistů v údržbě, dále také zvyšování technických znalostí obsluh. 
Naproti tomu se nepodařilo dodržet plán realizace KA č.4. I v průběhu tohoto MO jsme měli problémy s uvolňováním pracovníků z některých provozů na několikadenní školení. Proto jsou tyto kurzy posunuty nebo se realizují v několika termínech a přesahují do dalšího MO. Celkem zaměstnanci DDL ukončili ve 3. MO 1177 kurzů (včetně krátkodobých). V současném období pokračují kurzy jazykové, IT, legislativní, manažerské, týmové spolupráce, speciální pro pracovníky údržby a obsluhy,   i opakovaná školení (KA č.3 -základní potřeby vzdělání).
Uvedené hodnocení 3. MO je součástí monitorovací zprávy č.4, jejíž schválení nám bylo potvrzeno dne 19.6.2012. 
 
< Předch.   Další >
Profil společnosti
Jsme významným výrobcem řeziva a deskových materiálů na bázi dřeva s více než 50letou tradicí. Specializujeme se na výrobu širokého sortimentu nábytkových dílců, především z laminovaných dřevotřískových a MDF desek.
ruceotoc
Přibližně 60 % naší celkové produkce exportujeme do více než dvou desítek evropských států. Jsme držitelem mnoha certifikátů a splňujeme požadavky normy ISO 9001:2015. Dokážeme se přizpůsobit potřebám zákazníka a nechat se certifikovat podle jeho potřeb. Nejsme jen dodavatelem materiálu, ale cestou pro zákazníky od materiálu, přes polotovar až k samotnému produktu, který doplníme poradenskými službami.

Rychlé a spolehlivé dodávky, ověřená kvalita, vysoká flexibilita, individuální přístup ke každému zákazníkovi, schopnost vyrábět malé série a pestrá nabídka exkluzivních dekorů. To jsou naše hlavní přednosti, které zákazníci oceňují již desítky let.