DDL - Dřevozpracující družstvo Lukavec - DDL
Domů
O firmě Produkty a služby DDL Plus Kontakty
Cesky English Deutch
Pracujte v DDL

Kili v Českých Budějovicích přivítalo své zákazníky

kili_budejovice_ikona.JPGV polovině října otevřela zákazníkům své dveře nově zrekonstruovaná pobočka společnosti Kili v Českých Budějovicích. Příjemné atmosféře napomohlo ideální počasí a také velký zájem dodavatelů, zákazníků a hostů o nově otevřené prostory pobočky.

Zákazníkům, kteří se přišli podívat na den otevřených dveří, představila společnost Kili nově opravenou prodejnu a také moderní vzorkovnu. Nově zrekonstruované prostory českobudějovické pobočky Kili jsou již plně k dispozici všem zákazníkům a v novém a příjemném prostředí nabízejí individuální servis pro každého příchozího zákazníka.
 
< Předch.   Další >
Profil společnosti
Jsme významným výrobcem řeziva a deskových materiálů na bázi dřeva s více než 50letou tradicí. Specializujeme se na výrobu širokého sortimentu nábytkových dílců, především z laminovaných dřevotřískových a MDF desek.
ruceotoc
Přibližně 60 % naší celkové produkce exportujeme do více než dvou desítek evropských států. Jsme držitelem mnoha certifikátů a splňujeme požadavky normy ISO 9001:2015. Dokážeme se přizpůsobit potřebám zákazníka a nechat se certifikovat podle jeho potřeb. Nejsme jen dodavatelem materiálu, ale cestou pro zákazníky od materiálu, přes polotovar až k samotnému produktu, který doplníme poradenskými službami.

Rychlé a spolehlivé dodávky, ověřená kvalita, vysoká flexibilita, individuální přístup ke každému zákazníkovi, schopnost vyrábět malé série a pestrá nabídka exkluzivních dekorů. To jsou naše hlavní přednosti, které zákazníci oceňují již desítky let.