DDL - Dřevozpracující družstvo Lukavec - DDL
Domů
O firmě Produkty a služby DDL Plus Kontakty
Cesky English Deutch

Kili nabízí nové služby - zákaznická linka kování a zásilková služba kování

ddl_linka_ikona.jpgVážení zákazníci, v rámci zlepšení klientského servisu, vám společnost Kili přináší nové služby - zákaznickou linku pro objednávku kování a zásilkovou službu na kování. Telefonní čísla  +420 544 120 112 a +420 731 133 122 se tak jistě od nynějška stanou nepostradatelnými pomocníky každého truhláře a výrobce nábytku. 

A co novinky zákazníkům Kili přinášejí? ZÁKAZNICKÁ LINKA KOVÁNÍ  nabízí technické poradenství v tomto sortimentu. Každý pracovní den od 8:00 až do odpoledních 15:30 získáte na výše zmíněných číslech veškeré informace nejen o technických možnostech v nabídce kování firmy Kili, ale především se ihned dozvíte, zda je vámi vybrané zboží dostupné. Pro veškeré pohodlí při nákupu přicházíme s další novinkou, kterou je ZÁSILKOVÁ SLUŽBA KOVÁNÍ. Při jejím využití vám bude kování zasláno do 24 hodin. Věříme, že rozšíření portfolia služeb bude pro všechny zákazníky Kili a DDL přínosem.

Více informací získáte také přímo na prodejnách Kili, buďto přímo na centrále ve Šlapanicích, nebo z široké sítě poboček po České republice, a to v Bystřici pod Hostýnem, Bystřici nad Pernštejnem, v Českých Budějovicích, Humpolci, v nových prostorách v Jindřichově Hradci, Plzni, Prostějově, Strakonicích, Táboře, Třebíči, v nových prostorách v Ústí nad Labem a ve Zlíně.

sluzby.jpg

 

 

 
< Předch.   Další >
Profil společnosti
Jsme významným výrobcem řeziva a deskových materiálů na bázi dřeva s více než 50letou tradicí. Specializujeme se na výrobu širokého sortimentu nábytkových dílců, především z laminovaných dřevotřískových a MDF desek.
ruceotoc
Přibližně 60 % naší celkové produkce exportujeme do více než dvou desítek evropských států. Jsme držitelem mnoha certifikátů a splňujeme požadavky normy ISO 9001:2015. Dokážeme se přizpůsobit potřebám zákazníka a nechat se certifikovat podle jeho potřeb. Nejsme jen dodavatelem materiálu, ale cestou pro zákazníky od materiálu, přes polotovar až k samotnému produktu, který doplníme poradenskými službami.

Rychlé a spolehlivé dodávky, ověřená kvalita, vysoká flexibilita, individuální přístup ke každému zákazníkovi, schopnost vyrábět malé série a pestrá nabídka exkluzivních dekorů. To jsou naše hlavní přednosti, které zákazníci oceňují již desítky let.