DDL - Dřevozpracující družstvo Lukavec - DDL
Domů
O firmě Produkty a služby DDL Plus Kontakty
Cesky English Deutch

Firma Kili, s.r.o. je už 20 let na trhu
kili_ikonka.jpgHistorie firmy Kili, s.r.o. sahá do roku 1993, kdy byl zahájen prodej materiálů pro výrobu nábytku ve Šlapanicích u Brna. Nejprve v jedné skladovací hale s plochou cca 1000 m2, s méně než 10 pracovníky a obratem v prvním roce kolem 40 mil. Kč. Nosnou ideou bylo poskytnutí materiálu pro truhláře a služby s tím spojené. 
15.5.2010 se začala psát nová historie naší firmy, došlo k odkoupení společnosti Kili, s.r.o. firmou Dřevozpracující družstvo v Lukavci, známou pod zkratkou DDL. Kili s.r.o. se tak stalo dalším členem DDL Group a rozšířilo rodinu dceřiných společností DDL v Lukavci (DH DEKOR s.r.o. a LUKAFORM s.r.o.). DDL je významným výrobcem řeziva a deskových materiálů na bázi dřeva s více než 50letou tradicí. Se specializací na výrobu řeziva, hoblovaného řeziva, MDF, DTD, laminované desky či dýhované desky. 

V letošním roce oslaví tedy firma Kili, s.r.o. výročí 20 let od svého založení. Nyní jsme významnou obchodní firmou s hlavním zaměřením na prodej materiálů na výrobu nábytku, vybavení interiérů a realizace staveb. V současné době provozujeme dvanáct obchodních center – jmenovitě: Bystřice nad Pernštejnem, České Budějovice, Humpolec, Jindřichův Hradec, Plzeň, Prostějov, Prostějov dřevocentrum, Strakonice, Šlapanice, Tábor, Třebíč a Zlín. Prostřednictvím těchto obchodních center deklarujeme nadčasovou formu prodeje, doplněnou o podpůrné služby pro výrobce nábytku a stavebníky. Pro naše zákazníky nabízíme rozšířenou víkendovou prodejní dobu na vybraných obchodních centrech, dále nabídku sortimentu prostřednictvím e-shopu, která umožňuje realizovat objednávky bez časového omezení. 
vzorkovna_kili.jpg
Zakoupený sortiment dopravíme našim zákazníkům prostřednictvím vlastní dopravy nebo prostřednictvím zásilkové služby kování do 24hodin. Další součástí ser visu je nabídka produktů na mírů prostřednictvím nářezových center, kdy velkoplošný materiál formátujeme a olepujeme. V našem produktovém portfoliu nabízíme produkty 250ti dodavatelů, mezi který mi nechybí známé a renomované firmy podnikající v našem oboru. Nabízíme sortiment, který čítá více než 4500 skladových položek, který je stále obohacován o nové produkty důležité pro výrobu nábytku a vybavení interiéru, zajišťující větší komfort a exkluzivitu u konečného uživatele. V poslední době se jedná především o vlastní řadu laminovaných desek Dynamic Line, zásuvkové dílce, designové a funkční kování, elektrospotřebiče, podlahové krytiny a interiérové dveře, truhlářské řezivo, hoblované a lepené produkty. 


Všechny naše obchodní centra mají v současnosti zrekonstruované prodejny a nabízejí aktuální sortiment a novinky ve fyzické podobě a umožňují tak získat reálnou představu vzhledu a funkčnosti nábytku či interiéru. Obchodní centrum Kili je místo, kde se společně potkávají výrobci, designéři a koncoví uživatelé. V současné době disponujeme celkovou skladovací plochou přesahující 25 000 m2. Počet našich zaměstnanců postupně dosáhl hodnoty 190, z toho je 20 obchodních zástupců. Náš celkový obrat se za posledních šest let zvýšil více než desetinásobně a v roce 2011 přesáhl hodnotu 800 miliónů korun. 

Do budoucna bychom chtěli pokračovat v této cestě rozvoje společnosti Kili, s.r.o. Rozšiřovat sortiment a nabídku produktů a především zkvalitňovat zákaznický servis a rozšiřovat služby tak, abychom byli i nadále profesionálním a spolehlivým obchodním partnerem. 
Zdroj: Dřevařský magazín 
 
< Předch.   Další >
Profil společnosti
Jsme významným výrobcem řeziva a deskových materiálů na bázi dřeva s více než 50letou tradicí. Specializujeme se na výrobu širokého sortimentu nábytkových dílců, především z laminovaných dřevotřískových a MDF desek.
ruceotoc
Přibližně 60 % naší celkové produkce exportujeme do více než dvou desítek evropských států. Jsme držitelem mnoha certifikátů a splňujeme požadavky normy ISO 9001:2015. Dokážeme se přizpůsobit potřebám zákazníka a nechat se certifikovat podle jeho potřeb. Nejsme jen dodavatelem materiálu, ale cestou pro zákazníky od materiálu, přes polotovar až k samotnému produktu, který doplníme poradenskými službami.

Rychlé a spolehlivé dodávky, ověřená kvalita, vysoká flexibilita, individuální přístup ke každému zákazníkovi, schopnost vyrábět malé série a pestrá nabídka exkluzivních dekorů. To jsou naše hlavní přednosti, které zákazníci oceňují již desítky let.