DDL - Dřevozpracující družstvo Lukavec - DDL
Domů
O firmě Produkty a služby DDL Plus Kontakty
Cesky English Deutch

Deskové materiály z DDL i pro HANÁK NÁBYTEK
hanak.jpgDne 5. března 2010 uvedla společnost HANÁK NÁBYTEK do života interiérové studio pro oblast hlavního města Prahy a okolí pod názvem HANÁK FORUM. Dřevozpracující družstvo Lukavec, jako jeden z nejvýznamnějších obchodních partnerů, nechybělo při otevření největšího obchodního projektu této významné nábytkářské firmy. Za dodavatele, v rámci slavnostního zahájení provozu studia, vystoupil předseda DDL Ing. Pavel Kříž. Společnost HANÁK NÁBYTEK, a.s. navazuje na rodinnou tradici stolařské výroby z období před druhou světovou válkou. Počátky její novodobé historie sahají do roku 1990. Současný majitel společnosti, Ing. Hanák, pochází z truhlářské rodiny, která měla velmi dobrou pověst, a při zakládání novodobé společnosti navázal na tento odkaz. V devadesátých letech začínal prakticky od nuly, ale objem výroby plynule narůstal. V roce 1995 byla zahájena výstavba vlastního závodu na zelené louce v Popůvkách u Kojetína. Rozhodujícím krokem byla transformace v akciovou společnost v roce 2000, nákup nových technologií a následující radikální zvýšení objemu výroby.

Dřevozpracující družstvo Lukavec si nesmírně cení vzájemné a dlouhodobé spolupráce s touto společností, která preferuje prvotřídní kvalitu, perfektní zákaznický servis a v použitých materiálech nepřipouští žádné kompromisy.

Společnost HANÁK NÁBYTEK, a.s věnuje maximální pozornost také hygienické nezávadnosti výrobků a použitých materiálů. I z těchto důvodů si za jednoho z hlavních obchodních partnerů zvolila DDL. Z tiskové zprávy společnosti citujeme. „Našim tradičním dodavatelem velkoplošných materiálů je česká firma Dřevozpracující družstvo Lukavec (DDL). Momentálně jako první nábytkáři v České republice testujeme výrobky ze zcela nově vyvinutých velkoplošných materiálů od firmy DDL, které mají tak nízký obsah formaldehydu, že se blíží hodnotám rostlého dřeva. Výrobky z tohoto materiálu chceme našim zákazníkům nabídnout od druhého pololetí tohoto roku. Věříme, že se nám tato cesta v budoucnu vyplatí a zákazníci tento přístup ocení.“

Pro DDL jsou i nadále hlavními přednostmi rychlé a spolehlivé dodávky, ověřená kvalita, vysoká flexibilita, individuální přístup ke každému zákazníkovi, schopnost vyrábět malé série a pestrá nabídka exkluzivních dekorů. Zákazníci a mezi nimi i společnost HANÁK NÁBYTEK, a.s, je oceňují již desítky let.
 
< Předch.   Další >
Profil společnosti
Jsme významným výrobcem řeziva a deskových materiálů na bázi dřeva s více než 50letou tradicí. Specializujeme se na výrobu širokého sortimentu nábytkových dílců, především z laminovaných dřevotřískových a MDF desek.
ruceotoc
Přibližně 60 % naší celkové produkce exportujeme do více než dvou desítek evropských států. Jsme držitelem mnoha certifikátů a splňujeme požadavky normy ISO 9001:2015. Dokážeme se přizpůsobit potřebám zákazníka a nechat se certifikovat podle jeho potřeb. Nejsme jen dodavatelem materiálu, ale cestou pro zákazníky od materiálu, přes polotovar až k samotnému produktu, který doplníme poradenskými službami.

Rychlé a spolehlivé dodávky, ověřená kvalita, vysoká flexibilita, individuální přístup ke každému zákazníkovi, schopnost vyrábět malé série a pestrá nabídka exkluzivních dekorů. To jsou naše hlavní přednosti, které zákazníci oceňují již desítky let.