DDL - Dřevozpracující družstvo Lukavec - DDL
Domů
O firmě Produkty a služby DDL Plus Kontakty
Cesky English Deutch
Pracujte v DDL

DESIGN CONCEPT nabízí nové možnosti při tvorbě interiérů
ddl_tiskovka_20012011.jpgNa český trh designu vstupuje novinka v podobě laminovaných desek se zalaminovanými originálními motivy dekorů pod názvem DESIGN CONCEPT. Novinka využívá unikátní technologie zalaminovaných obrazů, které umožňují zákazníkovi i v malém množství ovlivnit motiv objevující se v interiéru a na nábytku.


Novinku interiérového designu představil autor know-how a dekorů designérské studio DIVAN DESIGN, výrobce lamino desek DDL Lukavec a výrobce nábytku společnost PROFIL NÁBYTEK, která DESIGN CONCEPT již použila u několika svých realizací interiérů.

obrazek_2.jpg

DESIGN CONCEPT nabízí nejen architektům a designérům, ale i koncovým zákazníkům při utváření interiérů a jejich návrhů nepřeberné množství možností jemných variací barev a motivů dekorů, které se nemusejí opakovat v celé ploše desky, možnost napojení motivů dekorů do šířky (po 2700 mm) a do výšky (po 1800 mm).

tiskovka_ddl_1.jpg

Designéři, architekti a výrobci nábytku tak získávají jedinečnou možnost odlišit se vlastním dekorem. DESIGN CONCEPT přináší do světa českých interiérů možnosti propojení designu celého interiéru s nábytkem, který má jedinečný dekor, doplnění interiéru materiály ve stejném dekoru - tapety, čalounění, lůžkoviny, a to vše s možností objednání již od 1m2.

PODÍVEJTE SE NA REPORTÁŽ Z TISKOVÉ KONFERENCE DESIGN CONCEPT:

DESIGN CONCEPT nabízí prostor pro unikátní symbiózu mezi architekty a výrobci nábytku. Vhodný výběr designu použitých dekorů tak nabízí při realizaci interiérů nejen moderní a nadčasovou možnost oživění interiéru, ale i jistou přidanou hodnotu realizace. Konkrétním příkladem je již realizované řešení interiérů Léčebny Opařany.

tiskovka_ddl_2.jpg

Možnosti nového produktu vystihují hlavní myšleny DESIGN CONCEPTU:

  • NECHTE SE INSPIROVAT
  • DOPŘEJTE SI JEDINEČNÝ KUS NÁBYTKU
  • OŽIVTE SVŮJ INTERIÉR ORIGINÁLEM
  • KOCHEJTE SE DEKOREM VYTVOŘENÝM JEN PRO VÁS
  • POCHLUBTE SE SVÝM VLASTNÍM NÁVRHEM

Klip DESIGN CONCEPT:

 

 
< Předch.   Další >
Profil společnosti
Jsme významným výrobcem řeziva a deskových materiálů na bázi dřeva s více než 50letou tradicí. Specializujeme se na výrobu širokého sortimentu nábytkových dílců, především z laminovaných dřevotřískových a MDF desek.
ruceotoc
Přibližně 60 % naší celkové produkce exportujeme do více než dvou desítek evropských států. Jsme držitelem mnoha certifikátů a splňujeme požadavky normy ISO 9001:2015. Dokážeme se přizpůsobit potřebám zákazníka a nechat se certifikovat podle jeho potřeb. Nejsme jen dodavatelem materiálu, ale cestou pro zákazníky od materiálu, přes polotovar až k samotnému produktu, který doplníme poradenskými službami.

Rychlé a spolehlivé dodávky, ověřená kvalita, vysoká flexibilita, individuální přístup ke každému zákazníkovi, schopnost vyrábět malé série a pestrá nabídka exkluzivních dekorů. To jsou naše hlavní přednosti, které zákazníci oceňují již desítky let.