DDL - Dřevozpracující družstvo Lukavec - DDL
Domů
O firmě Produkty a služby DDL Plus Kontakty
Cesky English Deutch

DDL zve do Evropy!
ikona_logo_ddlVážení přátelé, i když za okny je jaro, my už myslíme na dobu, kdy se v každém z nás probudí cestovatelská vášeň. Rádi bychom Vám v předstihu přinesli malou inspiraci. Dovolte, abychom Vás informovali, že na sobotu 21. července 2007 připravujeme na Horním náměstí v Humpolci cestu KŘÍŽEM KRÁŽEM po Evropě, během níž navštívíte v průběhu jednoho dne mnoho evropských zemí …

Kromě příjemné atmosféry na Vás při cestě napříč Evropou čekají ukázky jednotlivých národních specialit, vystoupení revival kapel z různých zemí (QUEEN revival, Brouci Band a mnoho dalších), známé moderátorské duo Bernatský, Svěcený a soutěže pro hosty, diváky a zaměstnance DDL o hodnotné ceny. Pro tancechtivé pak večerní diskotéka s rytmy, které rozproudí krev i těch nejméně temperamentních cestovatelů. Součástí odpoledne je také prohlídka nedalekého hradu Orlík, se zajímavým programem a bohatým občerstvením. V provozovně DDL v Lukavci proběhne DOPOLEDNE OTEVŘENÝCH DVEŘÍ. Víme, že Váš čas je drahý, přesto věříme, že naše pozvání neodmítnete.

Vydejte se s námi křížem krážem po Evropě!

Váš tým DDL

 
< Předch.   Další >
Profil společnosti
Jsme významným výrobcem řeziva a deskových materiálů na bázi dřeva s více než 50letou tradicí. Specializujeme se na výrobu širokého sortimentu nábytkových dílců, především z laminovaných dřevotřískových a MDF desek.
ruceotoc
Přibližně 60 % naší celkové produkce exportujeme do více než dvou desítek evropských států. Jsme držitelem mnoha certifikátů a splňujeme požadavky normy ISO 9001:2015. Dokážeme se přizpůsobit potřebám zákazníka a nechat se certifikovat podle jeho potřeb. Nejsme jen dodavatelem materiálu, ale cestou pro zákazníky od materiálu, přes polotovar až k samotnému produktu, který doplníme poradenskými službami.

Rychlé a spolehlivé dodávky, ověřená kvalita, vysoká flexibilita, individuální přístup ke každému zákazníkovi, schopnost vyrábět malé série a pestrá nabídka exkluzivních dekorů. To jsou naše hlavní přednosti, které zákazníci oceňují již desítky let.