DDL - Dřevozpracující družstvo Lukavec - DDL
Domů
O firmě Produkty a služby DDL Plus Kontakty
Cesky English Deutch

DDL získalo osvědčení "Bezpečný podnik"
ddl_bezpecny_podnik_ikona.jpgBezpečnost, ochrana zdraví i životního prostředí by měly být stejnou prioritou v řízení firem jako třeba ekonomická hlediska. Přispět k tomu má program „Bezpečný podnik“, který realizuje Ministerstvo práce a sociálních věcí ČR spolu se Státním úřadem inspekce práce. Letos osvědčení a současně ocenění s velkou tradicí mimo jiné získalo Dřevozpracující družstvo se sídlem v Lukavci. Bezpečným podnikem se stalo pošesté, titul tak může používat nepřetržitě už osmnáct let. 
„Osvědčení Bezpečný podnik znamená, že firmy důsledně uplatňují systémové řízení bezpečnosti práce, a to na všech úrovních,“ říká ministryně práce a sociálních věcí Ludmila Müllerová a dodává: „Jsem ráda, že program přispívá ke snižování počtu pracovních úrazů a také k menší nemocnosti zaměstnanců.“ 
 
Platné osvědčení „Bezpečný podnik“ tak má v současné době celkem už 72 společností. I v rámci tohoto programu usilují o vyšší úroveň kultury práce, pracovní pohodu a vytváření podmínek pro zavedení a uplatňování integrovaného systému řízení.
ddl_bezpecny_podnik_predani.jpg
Bezpečnost práce je v době ekonomické krize v popředí zájmu společností, ukazuje to i větší zájem o program „Bezpečný podnik“. Je také příslibem pro budoucnost, znamená, že se podniky snaží předcházet bezpečnostním rizikům, chránit zdraví zaměstnanců a zvyšovat kvalitu života. Prevence navíc může významně uspořit náklady, snižuje totiž ztráty z pracovních úrazů a nemocí z povolání, které jsou v České republice každoročně 20-30 miliard korun.
Program „Bezpečný podnik“ je jedním ze způsobů zavedení systému bezpečnosti a ochrany zdraví při práci do celkového řízení, zvyšuje úroveň správné praxe. Více informací o programu je dostupných na http://www.suip.cz/bezpecnost-prace/bezpecny-podnik/ .  
 
< Předch.   Další >
Profil společnosti
Jsme významným výrobcem řeziva a deskových materiálů na bázi dřeva s více než 50letou tradicí. Specializujeme se na výrobu širokého sortimentu nábytkových dílců, především z laminovaných dřevotřískových a MDF desek.
ruceotoc
Přibližně 60 % naší celkové produkce exportujeme do více než dvou desítek evropských států. Jsme držitelem mnoha certifikátů a splňujeme požadavky normy ISO 9001:2015. Dokážeme se přizpůsobit potřebám zákazníka a nechat se certifikovat podle jeho potřeb. Nejsme jen dodavatelem materiálu, ale cestou pro zákazníky od materiálu, přes polotovar až k samotnému produktu, který doplníme poradenskými službami.

Rychlé a spolehlivé dodávky, ověřená kvalita, vysoká flexibilita, individuální přístup ke každému zákazníkovi, schopnost vyrábět malé série a pestrá nabídka exkluzivních dekorů. To jsou naše hlavní přednosti, které zákazníci oceňují již desítky let.