DDL - Dřevozpracující družstvo Lukavec - DDL
Domů
O firmě Produkty a služby DDL Plus Kontakty
Cesky English Deutch

DDL vystavovalo na významném veletrhu ZOW v Německu
Nový výrobní program - úzké nábytkové dílce ze surové MDF, vhodné pro následnou povrchovou úpravu lakováním, které se od počátku roku 2009 vyrábějí na nově postavené moderní výrobní technologii v Lukavci, představil největší český výrobce nábytkových dílců na mezinárodním veletrhu v Německu. Vysočina tak měla svého zástupce na jednom z nejvýznamnějších mezinárodních veletrhů (ZOW) dodavatelů do nábytkářského průmyslu v německém Bad Salzuflenu. Veletrhu z dlouholetou tradicí se každoročně účastní nejvýznamnější hráči na trhu nábytkářské výroby v Evropě. V letošním roce zde vystavovalo bezmála 600 firem a branami veletrhu prošlo 20 tisíc návštěvníků.

„Veletrh je znám hlavně svým konceptem setkání zákazníků  s vysokou koncentrací osob s rozhodovací pravomocí. Nebylo to pro nás jen setkání se stávajícími obchodními partnery, ale především důležitá možnost získat nové kontakty a zakázky na výrobu nábytkových dílců a dalších produktů DDL a to je v současné situaci na trhu klíčové“, říká Ing. Jiří Kozojed, marketingový manažer DDL.
Dřevozpracující družstvo vystavovalo na veletrhu ZOW už v předchozích letech a podle výsledků dosažených na základě proběhlých jednání ho považuje ze jedno z nejvýznamnějších setkání důležitých hráčů na evropském nábytkářském trhu, kam výrobce z Vysočiny bezpochyby patří.

veletrh_nemecko_09_1.jpg

veletrh_nemecko_09_2.jpg

veletrh_nemecko_09_3.jpg

veletrh_nemecko_09_5.jpg

 

 

 

 

 

 
< Předch.   Další >
Profil společnosti
Jsme významným výrobcem řeziva a deskových materiálů na bázi dřeva s více než 50letou tradicí. Specializujeme se na výrobu širokého sortimentu nábytkových dílců, především z laminovaných dřevotřískových a MDF desek.
ruceotoc
Přibližně 60 % naší celkové produkce exportujeme do více než dvou desítek evropských států. Jsme držitelem mnoha certifikátů a splňujeme požadavky normy ISO 9001:2015. Dokážeme se přizpůsobit potřebám zákazníka a nechat se certifikovat podle jeho potřeb. Nejsme jen dodavatelem materiálu, ale cestou pro zákazníky od materiálu, přes polotovar až k samotnému produktu, který doplníme poradenskými službami.

Rychlé a spolehlivé dodávky, ověřená kvalita, vysoká flexibilita, individuální přístup ke každému zákazníkovi, schopnost vyrábět malé série a pestrá nabídka exkluzivních dekorů. To jsou naše hlavní přednosti, které zákazníci oceňují již desítky let.