DDL - Dřevozpracující družstvo Lukavec - DDL
Domů
O firmě Produkty a služby DDL Plus Kontakty
Cesky English Deutch

DDL uvedlo do provozu nové zařízení pro impregnaci řeziva
rezivo_ikona_final.jpg
DDL uvedlo do provozu zařízení pro impregnaci řeziva máčením v roztoku s impregnační látkou Lignofix STABIL EXTRA. Tuto preventivní ochranu proti dřevokaznému hmyzu a dřevokazným houbám provádíme u kteréhokoli dodávaného sortimentu na požádání zákazníka.
Impregnované řezivo nabývá barvy červeno hnědého odstínu.
 
Ověřený systém jakosti Dřevozpracujícího družstva ISO 9001:2008 a systém interní kontroly zaručuje dodržování technologického postupu a tím i účinnou preventivní ochranu řeziva používaného jak v interiéru (třída ohrožení 1 a 2) tak exteriéru (třída ohrožení 3). Kvalitu naší práce můžeme doložit kontrolním protokolem.
 Možnost impregnace se neomezuje pouze na námi vyráběný sortiment stavebního řeziva. Službu impregnace řeziva máčením provádíme rovněž pro externí firmy a soukromé osoby.
 
Cena služby je předmětem obchodní dohody. 

Spolupráce v oblasti impregnace dřeva máčením

Nabízíme dlouhodobé partnerství v oblasti impregnace dřeva máčením. Pokud máte o tuto službu dlouhodobý zájem, zavolejte nám. Jsme připraveni s Vámi projednat technické a smluvní podmínky.

Jednorázová služba - impregnace dřeva máčením

Pokud máte zájem o impregnaci vlastního řeziva, nabízíme Vám tuto službu za následujících podmínek:

·         Řezivo musí být čisté, zbavené pilin a kůry

·         Řezivo musí být rovnané v balíku a proložené mezi vodorovnými vrstvami dřevěnými proklady o tloušťce minimálně 12mm.

Šířka balíku:       1,1 m a proklady nesmí přečnívat

Délka balíku:      minimálně 1,5 m a maximálně 6m

Výška balíku závisí na délce balíku:

Při délce balíku 1,5 až 5m je minimální výška 0,8m a maximální výška 1,05m.

Při délce balíku 5,05 až 6m je potřebná výška 0,8m (+/- 2 cm).

·         Pro impregnaci používáme pouze prostředek Lignofix STABIL EXTRA červeno hnědého odstínu. Preventivní ochrana řeziva v interiéru, třída ohrožení 2.

Cena se odvozuje od čistého objemu impregnovaného řeziva v závislosti na sortimentní skupině.

Sortimentní skupina:

Specifikace:

Cena za čistý objem řeziva

Kč bez DPH/1m3

 PL

Prkna (tloušťka do 40mm)

Latě (příčný řez do 25cm2)

500,-Kč bez DPH/1m3*

FH

Fošny (tloušťka od 40mm)

Hranolky (příčný řez 25-100cm2)

Hranoly (příčný řez 100 cm2 a více)

400,-Kč bez DPH/1m3*

* Minimální cena objednávky je 750Kč bez DPH.

Upozornění:

Vyhrazujeme si právo odmítnout zakázku z důvodu nedodržení výše uvedených podmínek.

 

Jakým způsobem tato služba u nás probíhá?

1.       Spočítejte si objem materiálu, který chcete impregnovat.

2.       Zavolejte na telefonní číslo 565 411 218. Na tomto čísle se Vám ohlásí pracovník prodejny a přijme Váš požadavek.

3.       V závislosti na objemu Vaší zakázky a aktuálním stavu výroby bude stanoven termín pro dodání zboží a termín ukončení impregnace.

4.       Pracovník z prodejny Vás informuje o ceně a termínech spojených s touto službou.

5.        Na telefonním čísle 565 411 218 si objednáte službu a dohodnete si přesný termín, kdy dovezete řezivo pro impregnaci.

6.       Řezivo si od Vás obsluha převezme, spočítá fakturační objem řeziva a složí řezivo zdarma z Vašeho dopravního prostředku.

7.       Pracovník prodejny Vás informuje o ukončení zakázky.

8.       Na prodejně Dřevozpracujícího družstva Vám na základě fakturačního objemu řeziva a jeho sortimentní skupiny vystavíme daňový doklad. Před nakládkou je nutno řezivo zaplatit.

9.       Řezivo si zkontrolujete, a následně Vám bude zdarma naloženo na dopravní prostředek.

 
< Předch.   Další >
Profil společnosti
Jsme významným výrobcem řeziva a deskových materiálů na bázi dřeva s více než 50letou tradicí. Specializujeme se na výrobu širokého sortimentu nábytkových dílců, především z laminovaných dřevotřískových a MDF desek.
ruceotoc
Přibližně 60 % naší celkové produkce exportujeme do více než dvou desítek evropských států. Jsme držitelem mnoha certifikátů a splňujeme požadavky normy ISO 9001:2015. Dokážeme se přizpůsobit potřebám zákazníka a nechat se certifikovat podle jeho potřeb. Nejsme jen dodavatelem materiálu, ale cestou pro zákazníky od materiálu, přes polotovar až k samotnému produktu, který doplníme poradenskými službami.

Rychlé a spolehlivé dodávky, ověřená kvalita, vysoká flexibilita, individuální přístup ke každému zákazníkovi, schopnost vyrábět malé série a pestrá nabídka exkluzivních dekorů. To jsou naše hlavní přednosti, které zákazníci oceňují již desítky let.