DDL - Dřevozpracující družstvo Lukavec - DDL
Domů
O firmě Produkty a služby DDL Plus Kontakty
Cesky English Deutch

DDL úspěšně obhájilo recertifikaci - dle normy ISO 9001:2000

ikonka_isoDDL úspěšně obhájilo certifikaci a splnilo podmínky auditu dle normy ISO9001:2000

Významný výrobce nábytkových dílců a řeziva z Vysočiny - Dřevozpracující družstvo (DDL), úspěšně recertifikoval systém managementu podle normy ISO 9001:2000. Certifikace zahrnuje všechny výrobní procesy DDL včetně nové výroby nábytkových dílců.
Během recertifikačního auditu bylo prověřováno, zda DDL udržuje zavedený systém managementu v souladu s požadavky normy ISO 9001:2000 a nebyly nalezeny žádné neshody s normou, které by znemožnily výrobci prodloužit platnost certifikátu podle normy ISO 9001:2000.

Společnost prokázala schopnost systému managementu systematicky dosahovat dohodnutých požadavků na produkty, služby v rámci předmětu (systému) managementu a stanovených cílů. Tým auditorů doporučil Dřevozpracující družstvo k prodloužení platnosti certifikátu do 28. 9. 2010. DDL je certifikováno dle normy ISO 9001:2000 od září 2001.
Certifikace dle normy ISO 9001:2000 tak garantuje zákazníkům Dřevozpracujícího družstva, že výrobce plní nejpřísnější normy kvality a dbá na potřeby svých zákazníků. Toto tvrzení DDL navíc dokládá svou schopností další certifikace na základě konkrétních potřeb svých zákazníků – například certifikací IWAY pro firmu IKEA.
 
< Předch.   Další >
Profil společnosti
Jsme významným výrobcem řeziva a deskových materiálů na bázi dřeva s více než 50letou tradicí. Specializujeme se na výrobu širokého sortimentu nábytkových dílců, především z laminovaných dřevotřískových a MDF desek.
ruceotoc
Přibližně 60 % naší celkové produkce exportujeme do více než dvou desítek evropských států. Jsme držitelem mnoha certifikátů a splňujeme požadavky normy ISO 9001:2015. Dokážeme se přizpůsobit potřebám zákazníka a nechat se certifikovat podle jeho potřeb. Nejsme jen dodavatelem materiálu, ale cestou pro zákazníky od materiálu, přes polotovar až k samotnému produktu, který doplníme poradenskými službami.

Rychlé a spolehlivé dodávky, ověřená kvalita, vysoká flexibilita, individuální přístup ke každému zákazníkovi, schopnost vyrábět malé série a pestrá nabídka exkluzivních dekorů. To jsou naše hlavní přednosti, které zákazníci oceňují již desítky let.