DDL - Dřevozpracující družstvo Lukavec - DDL
Domů
O firmě Produkty a služby DDL Plus Kontakty
Cesky English Deutch

DDL úspěšně absolvovalo dozorový audit podle revidované normy ISO 9001:2008
ikona_logo_ddl.jpgVýznamný výrobce deskových materiálů na bázi dřeva, nábytkových dílců a řeziva z Vysočiny - Dřevozpracující družstvo, úspěšně obhájil zavedený systém managementu kvality, nově podle revidované normy ISO 9001:2008. Dozorový audit provedený certifikační společnosti SGS opět potvrdil, že zavedený systém řízení kvality v Dřevozpracujícím družstvu v Lukavci (DDL) je efektivně uplatňován a udržován. Audit také prokázal efektivní zlepšování systému managementu kvality v provozech DDL a konstatoval, že systém je plně ve shodě s požadavky nové (revidované) normy ISO 9001:2008.
Zavedené změny ve stávajícím systému zahrnovaly všechny manažerské, výrobní a pomocné procesy ve společnosti DDL a byly následně ověřeny dozorovým auditem. Během přezkoumání nenašli auditoři žádné neshody s požadavky normy, které by znemožnily certifikační společností SGS prodloužit platnost certifikátu podle normy ISO 9001:2008. Společnost DDL prokázala schopnost systematicky plnit stanovené cíle a dosahovat dohodnutých požadavků na produkty a služby v rámci předmětu (systému) managementu kvality. Auditor doporučil Dřevozpracující družstvo k prodloužení platnosti certifikátu do 28. 9. 2010.
Certifikací systému dle normy ISO 9001:2008 garantuje Dřevozpracující družstvo svým zákazníkům plnění všeobecně uznávané normy kvality. Zároveň tak potvrzuje schopnost trvale poskytovat výrobky a služby, které splňují maximální požadavky zákazníků a tím usiluje o zvyšování jejich dlouhodobé spokojenosti.
Tento cíl DDL navíc dokládá dalšími zavedenými a certifikovanými systémy na základě konkrétních potřeb svých zákazníků - například plněním požadavků IWAY pro zákazníky z dodavatelského řetězce společnosti IKEA nebo zavedeným a certifikovaným systémem spotřebitelského řetězce dřeva (C – o – C) podle zásad Rady PEFC - pro příjem dřeva, jeho zpracování a expedici výrobků k zákazníkovi. Tento systém zákazníkovi zaručí, že z DDL obdržený výrobek, který je označen logem PEFC, má původ v lesích obhospodařovaných trvale udržitelným způsobem.
Důležitým dokladem kvalitních služeb je také systém „Bezpečný podnik“, kterým DDL propojuje řízení BOZP včetně PO a dbá na zdraví a bezpečnost zaměstnanců družstva v souladu s ILO – OSH 2001 a OHSAS 18 001: 1999.

 
< Předch.   Další >
Profil společnosti
Jsme významným výrobcem řeziva a deskových materiálů na bázi dřeva s více než 50letou tradicí. Specializujeme se na výrobu širokého sortimentu nábytkových dílců, především z laminovaných dřevotřískových a MDF desek.
ruceotoc
Přibližně 60 % naší celkové produkce exportujeme do více než dvou desítek evropských států. Jsme držitelem mnoha certifikátů a splňujeme požadavky normy ISO 9001:2015. Dokážeme se přizpůsobit potřebám zákazníka a nechat se certifikovat podle jeho potřeb. Nejsme jen dodavatelem materiálu, ale cestou pro zákazníky od materiálu, přes polotovar až k samotnému produktu, který doplníme poradenskými službami.

Rychlé a spolehlivé dodávky, ověřená kvalita, vysoká flexibilita, individuální přístup ke každému zákazníkovi, schopnost vyrábět malé série a pestrá nabídka exkluzivních dekorů. To jsou naše hlavní přednosti, které zákazníci oceňují již desítky let.