DDL - Dřevozpracující družstvo Lukavec - DDL
Domů arrow Domů arrow Aktuality arrow DDL se daří realizovat partnerské projekty
O firmě Produkty a služby DDL Plus Kontakty
Cesky English Deutch

DDL se daří realizovat partnerské projekty

nd_nove_ikonkaDDL si upevňuje pozici na trhu nábytkových dílců.
Nedávná investice Dřevozpracujícího družstva do rozšíření výroby nábytkových dílců v mateřském závodě v Lukavci přináší DDL velmi brzy ovoce.

DDL nyní vyrábí dílce na dvou místech. V Humpolci úspěšně běží výroba dílců z laminovaných dřevotřískových a MDF desek v dceřiné společnosti DH Dekor. Na lukavecké lince vznikají po nové investici dílce ze surové MDF, které jsou konstrukčně opracované a připravené pro povrchovou úpravu zákazníkem. Právě díky vhodné struktuře výroby a důsledně uplatňovanému individuálnímu přístupu k zákazníkům našlo DDL strategického partnera pro odbyt nábytkových dílců.

Realizací významného partnerského projektu se společností BJS International Humpolec, s.r.o. se DDL stává důležitým hráčem na trhu nábytkových dílců.
Spolupráce s českou částí švédské firmy BJS, která v minulém roce otevřela výrobu lakovaného nábytku z MDF začala na jaře 2006. Po roce spolupráce BJS Internationl dokázala zvýšit měsíční obrat z nuly na více než 25 mil. Kč měsíčně a rovněž Dřevozpracující družstvo kontraktem významně posílilo. Výroba nábytkových dílců nyní představuje 20 % obratu DDL. Vzhledem k tomu, že švédská společnost BJS plánuje v tomto roce uvést do provozu druhou lakovací linku, odbyt surových dílců DDL opět poroste. Partnerským projektem tak významný výrobce nábytkových dílců z Vysočiny dokázal, že díky individuálnímu přístupu k potřebám zákazníků nabízí svým partnerům komplexní řešení konkurenčních výhod na evropském nábytkářském trhu V současné době využívá DDL dříve získaných kontaktů z Evropského trhu a také z únorového veletrhu ZOW v Německu a nabízí zákazníkům podobné partnerské projekty. S tím souvisí i další investice do technologií a personálního obsazení, které probíhají do výroby ND z laminovaných desek v Humpolci.
 
< Předch.   Další >