DDL - Dřevozpracující družstvo Lukavec - DDL
Domů
O firmě Produkty a služby DDL Plus Kontakty
Cesky English Deutch

DDL povede nový předseda
ing-pavel_kriz_st_ikonka.jpgNovým předsedou Dřevozpracujícího družstva byl na volební schůzi členů družstva zvolen Ing. Pavel Kříž. Ten ve funkci nahradí dosavadního předsedu Ing. Jiřího Majera. DDL bude pod vedením nového předsedy pokračovat ve všech započatých projektech a strategii vůči svým zákazníkům.

Společnost i nadále nabídne svým zákazníkům rychlé a spolehlivé dodávky, ověřenou kvalitu, vysokou flexibilitu a individuální přístup ke každému zákazníkovi s možností certifikace výroby dle požadavků zákazníka. Právě to bylo zákazníky DDL v minulých letech nejvíce oceňováno.

 

ing-pavel_kriz_st.jpg

 

Profil firmy:

DDL - Dřevozpracující družstvo je významným výrobcem řeziva a deskových materiálů na bázi dřeva s více než 50ti letou tradicí. Jsme  specialisté na výrobu širokého sortimentu nábytkových dílců, především z laminovaných dřevotřískových a MDF desek, různých kvalit.

Přibližně  60% celkové produkce exportujeme do více než  dvou desítek evropských států.  Jsme držitelem mnoha certifikátů a splňujeme nejen požadavky normy ISO 9001:2001. Dokážeme se přizpůsobit potřebám zákazníka a nechat se certifikovat podle jeho potřeb. Nejsme jen dodavatelem materiálu, ale cestou pro zákazníky od materiálu, přes polotovar až k samotnému produktu, který doplníme i poradenskými službami.

Rychlé  a spolehlivé dodávky, ověřená  kvalita, vysoká flexibilita, individuální  přístup ke každému zákazníkovi, schopnost vyrábět malé  série a pestrá nabídka exkluzivních dekorů. To jsou naše hlavní přednosti, které  zákazníci stabilně oceňují.

 
< Předch.   Další >
Profil společnosti
Jsme významným výrobcem řeziva a deskových materiálů na bázi dřeva s více než 50letou tradicí. Specializujeme se na výrobu širokého sortimentu nábytkových dílců, především z laminovaných dřevotřískových a MDF desek.
ruceotoc
Přibližně 60 % naší celkové produkce exportujeme do více než dvou desítek evropských států. Jsme držitelem mnoha certifikátů a splňujeme požadavky normy ISO 9001:2015. Dokážeme se přizpůsobit potřebám zákazníka a nechat se certifikovat podle jeho potřeb. Nejsme jen dodavatelem materiálu, ale cestou pro zákazníky od materiálu, přes polotovar až k samotnému produktu, který doplníme poradenskými službami.

Rychlé a spolehlivé dodávky, ověřená kvalita, vysoká flexibilita, individuální přístup ke každému zákazníkovi, schopnost vyrábět malé série a pestrá nabídka exkluzivních dekorů. To jsou naše hlavní přednosti, které zákazníci oceňují již desítky let.