DDL - Dřevozpracující družstvo Lukavec - DDL
Domů
O firmě Produkty a služby DDL Plus Kontakty
Cesky English Deutch

DDL plnilo dětská vánoční přání
sidloddl_ikona_novinky.gifDřevozpracujícíc družstvo se také letos rozhodlo splnit dětská vánoční přání v dětských domovech na Vysočině. Celý prosinec vybíral Český rozhlas Region dárky pro děti ze šesti dětských domovů z celé Vysočiny. Více jak 200 přáníček ovšem lidé splnili hned několikanásobně a v redakci se tak sešlo na tisíc dárků. Sbírka je součástí celostátní akce, kterou pořádá Český rozhlas ve spolupráci se společností Tango Havlíčkův Brod v.o.s. a DDL bylo jedním z účastníků této akce.

 

Nakreslená přání dětí z dětských domovů v Telči, Budkově, Rovečném, Jemnici, Kamenici nad Lipou a Dětského centra v Jihlavě byla vystavena na veřejně přístupných místech po celém kraji a rovněž na webu Českého rozhlasu Region – www.region.rozhlas.cz. Splněná přání pak zástupci Regionu rozvezli do dětských domovů, kde je pracovníci na Štědrý den položí pod vánoční stromeček. „Většina konkrétních přáníček je splněna. Samozřejmě je tu i spousta přání, která nejsou adresná. Ty  podělíme mezi jednotlivé dětské domovy rovným dílem,“ vysvětluje zástupce Českého rozhlasu Region Hana Marhanová.

V redakci se tak sešly mp3 přehrávače, žehličky na vlasy, kredity do mobilních telefonů, značkové sportovní potřeby a kosmetika a samozřejmě hračky a stavebnice.

 

daruj_hraku_006_male.jpg

VIDEO Z PŘEDÁVÁNÍ DÁRKŮ V SÍDLE ČESKÉHO ROZHLASU REGION:

 
< Předch.   Další >
Profil společnosti
Jsme významným výrobcem řeziva a deskových materiálů na bázi dřeva s více než 50letou tradicí. Specializujeme se na výrobu širokého sortimentu nábytkových dílců, především z laminovaných dřevotřískových a MDF desek.
ruceotoc
Přibližně 60 % naší celkové produkce exportujeme do více než dvou desítek evropských států. Jsme držitelem mnoha certifikátů a splňujeme požadavky normy ISO 9001:2015. Dokážeme se přizpůsobit potřebám zákazníka a nechat se certifikovat podle jeho potřeb. Nejsme jen dodavatelem materiálu, ale cestou pro zákazníky od materiálu, přes polotovar až k samotnému produktu, který doplníme poradenskými službami.

Rychlé a spolehlivé dodávky, ověřená kvalita, vysoká flexibilita, individuální přístup ke každému zákazníkovi, schopnost vyrábět malé série a pestrá nabídka exkluzivních dekorů. To jsou naše hlavní přednosti, které zákazníci oceňují již desítky let.