DDL - Dřevozpracující družstvo Lukavec - DDL
Domů
O firmě Produkty a služby DDL Plus Kontakty
Cesky English Deutch

DDL má nový katalog laminovaných desek
ddl_katalogBěhem letních měsíců proběhla v DDL obměna dekorů laminovaných desek, která s sebou přináší i upravený vzhled a obsah katalogu laminovaných desek. Ten bude u zástupců DDL dostupný začátkem září. Spolu s katalogem laminovaných desek jsme upravili i vzhled katalogových listů všech našich produktů a nově jsme je v lektronické podobě umístili na www.ddl.cz, do sekce ke stažení. Jako další novinku chystáme v DDL novou podobu katalogu dýhovaných desek, který bude pro naše zákazníky a odbornou veřejnost dostupný na konci roku 2007.

Z naší nabídky jsme vyřadili starší, málo používané dekory a nahradili je moderními, které byly vybrány ve spolupráci s našimi zákazníky a dodavateli dekoračních papírů. Sedm nových, exkluzivních dekorů odráží současné trendy moderního nábytkářského průmyslu s důrazem na evropský trh. Katalog kromě informací o laminovaných deskách (dekory, povrchy, rozměry, počty desek v balení ... ), nově obsahuje také informace o více zpracovaných materiálech, především nábytkových dílcích a zároveň jsou v něm užitečné informace s označením odpovídajících hran a folií od jejich výrobců. Věříme, že i tyto novinky budou dalším přínosem a konkurenční výhodou pro Vás - naše zákazníky.

 

 
< Předch.   Další >
Profil společnosti
Jsme významným výrobcem řeziva a deskových materiálů na bázi dřeva s více než 50letou tradicí. Specializujeme se na výrobu širokého sortimentu nábytkových dílců, především z laminovaných dřevotřískových a MDF desek.
ruceotoc
Přibližně 60 % naší celkové produkce exportujeme do více než dvou desítek evropských států. Jsme držitelem mnoha certifikátů a splňujeme požadavky normy ISO 9001:2015. Dokážeme se přizpůsobit potřebám zákazníka a nechat se certifikovat podle jeho potřeb. Nejsme jen dodavatelem materiálu, ale cestou pro zákazníky od materiálu, přes polotovar až k samotnému produktu, který doplníme poradenskými službami.

Rychlé a spolehlivé dodávky, ověřená kvalita, vysoká flexibilita, individuální přístup ke každému zákazníkovi, schopnost vyrábět malé série a pestrá nabídka exkluzivních dekorů. To jsou naše hlavní přednosti, které zákazníci oceňují již desítky let.