DDL - Dřevozpracující družstvo Lukavec - DDL
Domů
O firmě Produkty a služby DDL Plus Kontakty
Cesky English Deutch
Pracujte v DDL

DDL má čestného předsedu

sidloddl_ikona_novinky.gifDřevozpracující družstvo v Lukavci udělilo poprvé ve své historii titul čestný předseda družstva. Ten získal dlouholetý předseda družstva Ing. Jiří Majer, který pracoval pro společnost přes třicet let. Představenstvo Dřevozpracujícího družstva v Lukavci o udělení čestné funkce rozhodlo na své 6.schůzi dne 24.června 2010. Titul je výrazem uznání a poděkování členů a zaměstnanců družstva Ing. Majerovi za jeho dlouholetou úspěšnou práci pro rozvoj družstva.


Ing Jiří Majer pracoval ve funkci předsedy, který společnost řídí, dvacet let. Důvodem k udělení čestné funkce byla skutečnost, že během dvacetiletého řízení DDL dokázal Ing. Majer společnost vyvést ze složité situace, v jaké v době jeho nástupu do funkce byla. Společnost DDL se pod vedením předsedy Majera změnila v moderní a konkurenceschopnou firmu, která poskytuje stovky pracovních příležitostí a patří k lídrům mezi výrobci v nábytkářském oboru.


Titul je především vyjádřením úcty ke společně vykonané práci a přátelství, které mezi držitelem a Dřevozpracujícím družstvem pokračuje i po odchodu Ing. Majera z družstva do nové funkce ve Svazu českých a moravských výrobních družstev.
 
< Předch.   Další >
Profil společnosti
Jsme významným výrobcem řeziva a deskových materiálů na bázi dřeva s více než 50letou tradicí. Specializujeme se na výrobu širokého sortimentu nábytkových dílců, především z laminovaných dřevotřískových a MDF desek.
ruceotoc
Přibližně 60 % naší celkové produkce exportujeme do více než dvou desítek evropských států. Jsme držitelem mnoha certifikátů a splňujeme požadavky normy ISO 9001:2015. Dokážeme se přizpůsobit potřebám zákazníka a nechat se certifikovat podle jeho potřeb. Nejsme jen dodavatelem materiálu, ale cestou pro zákazníky od materiálu, přes polotovar až k samotnému produktu, který doplníme poradenskými službami.

Rychlé a spolehlivé dodávky, ověřená kvalita, vysoká flexibilita, individuální přístup ke každému zákazníkovi, schopnost vyrábět malé série a pestrá nabídka exkluzivních dekorů. To jsou naše hlavní přednosti, které zákazníci oceňují již desítky let.