DDL - Dřevozpracující družstvo Lukavec - DDL
Domů
O firmě Produkty a služby DDL Plus Kontakty
Cesky English Deutch

Co si přečtete v časopise DDL info 18?

ikonka_ddl_info.jpgProsincové číslo zaměstnaneckého časopisu DDL info 18 přináší nejen novinky z prostředí Dřevozpracujícího družstva Lukavec,ale dokonce se dozvíte, jak postihla DDL ekonomická krize nebo jak přeměnit krizi v příležitost. Na dalších stránkách časopisu je otištěna reportáž o náštěvě studentů v Dřevozpracujícím družstvu Lukavec nebo informace o tom, co čeká zaměstnance a zaměstnavatele nového v roce 2009. Doporučujeme také článek o rekordu v pilnici "Nepřetržitý provoz pomohl pilnici k rekordu".

Aktuální číslo a archiv časopisu nalezne zde .

 
< Předch.   Další >
Profil společnosti
Jsme významným výrobcem řeziva a deskových materiálů na bázi dřeva s více než 50letou tradicí. Specializujeme se na výrobu širokého sortimentu nábytkových dílců, především z laminovaných dřevotřískových a MDF desek.
ruceotoc
Přibližně 60 % naší celkové produkce exportujeme do více než dvou desítek evropských států. Jsme držitelem mnoha certifikátů a splňujeme požadavky normy ISO 9001:2008. Dokážeme se přizpůsobit potřebám zákazníka a nechat se certifikovat podle jeho potřeb. Nejsme jen dodavatelem materiálu, ale cestou pro zákazníky od materiálu, přes polotovar až k samotnému produktu, který doplníme poradenskými službami.

Rychlé a spolehlivé dodávky, ověřená kvalita, vysoká flexibilita, individuální přístup ke každému zákazníkovi, schopnost vyrábět malé série a pestrá nabídka exkluzivních dekorů. To jsou naše hlavní přednosti, které zákazníci oceňují již desítky let.