DDL - Dřevozpracující družstvo Lukavec - DDL
Domů arrow Domů arrow Aktuality
O firmě Produkty a služby DDL Plus Kontakty
Cesky English Deutch

Nový katalog firmy Kili, s.r.o. pro rok 2011
kili_ikonka.jpgVážení zákazníci a obchodní partneři, jako předvánoční dárek pro Vás firma Kili, s.r.o. připravila Katalog 2011 v elektronické podobě.
Pokračování...
 
Kili v Českých Budějovicích přivítalo své zákazníky

kili_budejovice_ikona.JPGV polovině října otevřela zákazníkům své dveře nově zrekonstruovaná pobočka společnosti Kili v Českých Budějovicích. Příjemné atmosféře napomohlo ideální počasí a také velký zájem dodavatelů, zákazníků a hostů o nově otevřené prostory pobočky.

Pokračování...
 
DDL má čestného předsedu

sidloddl_ikona_novinky.gifDřevozpracující družstvo v Lukavci udělilo poprvé ve své historii titul čestný předseda družstva. Ten získal dlouholetý předseda družstva Ing. Jiří Majer, který pracoval pro společnost přes třicet let. Představenstvo Dřevozpracujícího družstva v Lukavci o udělení čestné funkce rozhodlo na své 6.schůzi dne 24.června 2010. Titul je výrazem uznání a poděkování členů a zaměstnanců družstva Ing. Majerovi za jeho dlouholetou úspěšnou práci pro rozvoj družstva.

Pokračování...
 
Významné ocenění pro DDL
bp_ikona.jpgDřevozpracující družstvo Lukavec obdrželo významné ocenění. Již popáté získalo prestižní osvědčení „Bezpečný podnik“. Bezpečným podnikem je tak nepřetržitě už 15 let. Z rukou ministra práce a sociálních věcí Petra Šimerky, převzal cenu předseda družstva Ing. Pavel Kříž.
Pokračování...
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 37 - 40 z 81