DDL - Dřevozpracující družstvo Lukavec - DDL
Domů arrow Domů arrow Aktuality
O firmě Produkty a služby DDL Plus Kontakty
Cesky English Deutch

DDL má čestného předsedu

sidloddl_ikona_novinky.gifDřevozpracující družstvo v Lukavci udělilo poprvé ve své historii titul čestný předseda družstva. Ten získal dlouholetý předseda družstva Ing. Jiří Majer, který pracoval pro společnost přes třicet let. Představenstvo Dřevozpracujícího družstva v Lukavci o udělení čestné funkce rozhodlo na své 6.schůzi dne 24.června 2010. Titul je výrazem uznání a poděkování členů a zaměstnanců družstva Ing. Majerovi za jeho dlouholetou úspěšnou práci pro rozvoj družstva.

Pokračování...
 
Významné ocenění pro DDL
bp_ikona.jpgDřevozpracující družstvo Lukavec obdrželo významné ocenění. Již popáté získalo prestižní osvědčení „Bezpečný podnik“. Bezpečným podnikem je tak nepřetržitě už 15 let. Z rukou ministra práce a sociálních věcí Petra Šimerky, převzal cenu předseda družstva Ing. Pavel Kříž.
Pokračování...
 
Strategická akvizice přibližuje DDL ke koncovým zákazníkům
ImageDřevozpracující družstvo se sídlem v Lukavci uzavřelo smlouvu o akvizici 100% obchodního podílu ve společnosti Kili, s.r.o., která se zabývá velkoobchodem a maloobchodem s materiály pro výrobu nábytku a stavebnictví. Předpokládá se, že k dokončení akvizice a převzetí firmy dojde během první poloviny letošního roku.
Pokračování...
 
Deskové materiály z DDL i pro HANÁK NÁBYTEK
hanak.jpgDne 5. března 2010 uvedla společnost HANÁK NÁBYTEK do života interiérové studio pro oblast hlavního města Prahy a okolí pod názvem HANÁK FORUM. Dřevozpracující družstvo Lukavec, jako jeden z nejvýznamnějších obchodních partnerů, nechybělo při otevření největšího obchodního projektu této významné nábytkářské firmy.
Pokračování...
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 37 - 40 z 79