DDL - Dřevozpracující družstvo Lukavec - DDL
Domů arrow Domů arrow Aktuality
O firmě Produkty a služby DDL Plus Kontakty
Cesky English Deutch

Premiér Bohuslav Sobotka navštívil Dřevozpracující družstvo
sobotka_ddl_ikona.jpgDne 10.10.2015 dopoledne navštívil Dřevozpracující družstvo předseda vlády ČR Bohuslav Sobotka v rámci své pracovní cesty po Kraji Vysočina. Doprovázeli jej zástupci Ministerstva práce a sociálních věcí Z. Jentschke Stöcklová a Ministerstva zemědělství P. Mlynář, představitele kraje vedl námětek hejtmana V. Novotný a radní P. Krčál. Jednání se zúčastnil i starosta Lukavce František Pinkas a ředitel školy Petr Musil. Po skončení diskuse, při níž se premiér zajímal o problematiku dřevařské výroby, zaměstnávání lidí a možnosti dalšího rozvoje regionu, si hosté společně prohlédli výrobu nábytkových dílců.
Pokračování...
 
Nová kolekce - Laminované desky PLUS+
laminovane_desky_nova_kolekce_ikona.jpg
Dřevozpracující družstvo, tradiční český výrobce laminovaných dřevotřískových a MDF desek, přichází na trh s novou kolekcí dekorů pro laminaci. Za povšimnutí stojí, že nepoužíváme při výrobě dřevní recyklát, což se pozitivně odráží ve fyzikálně mechanických vlastnostech laminované dřevotřískové desky. Kvalita se projevuje v menší štípavosti desek při vlastním řezu.
Pokračování...
 
Prodej drcené kůry v Lukavci a Humpolci
banner_plachta_lukavec_2x1m.jpg
Informace o cenách a dostupnosti najdete ZDE!
 
Vánoce budu na blátě? Nevadí! Pojďte s dětmi cestovat časem!
sladovna_stroj_casu_ikona.jpg
Máme pro Vás a Vaše děti TIP na skvělou akci. Ve Sladovně v městě Písku je pro Vás připraven STROJ ČASU. Více o této interaktivní výstavě se dozvíte v odkazech uvnitř článku.Pokračování...
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 13 - 16 z 86