DDL - Dřevozpracující družstvo Lukavec - DDL
Domů arrow Domů arrow Aktuality
O firmě Produkty a služby DDL Plus Kontakty
Cesky English Deutch

Nová kolekce - Laminované desky PLUS+
laminovane_desky_nova_kolekce_ikona.jpg
Dřevozpracující družstvo, tradiční český výrobce laminovaných dřevotřískových a MDF desek, přichází na trh s novou kolekcí dekorů pro laminaci. Za povšimnutí stojí, že nepoužíváme při výrobě dřevní recyklát, což se pozitivně odráží ve fyzikálně mechanických vlastnostech laminované dřevotřískové desky. Kvalita se projevuje v menší štípavosti desek při vlastním řezu.
Pokračování...
 
Prodej drcené kůry v Lukavci a Humpolci
banner_plachta_lukavec_2x1m.jpg
Informace o cenách a dostupnosti najdete ZDE!
 
Vánoce budu na blátě? Nevadí! Pojďte s dětmi cestovat časem!
sladovna_stroj_casu_ikona.jpg
Máme pro Vás a Vaše děti TIP na skvělou akci. Ve Sladovně v městě Písku je pro Vás připraven STROJ ČASU. Více o této interaktivní výstavě se dozvíte v odkazech uvnitř článku.Pokračování...
 
Dřevo je náš život
ikona_logo_ddl.jpg

Po srdečném přivítání ze strany našeho významného zákazníka v Lukavci na Vysočině, kde to opravdu voní dřevem, první slova Pavla Kříže, předsedy představenstva DDL, zněla: „Víte, co znamená DDL?“ Odpověděla jsem bez zaváhání: „Dřevozpracující družstvo Lukavec.“ A na to „první muž“ družstva řekl: „To je pravda, ale pro nás to taky znamená dřevo, dovednost, lidé.“ S tímto vysvětlením firemní zkratky s Janem Beněm (ze společnosti E.ON Energie, který se po stránce energií o DDL už několik let dobře stará) souhlasíme.

CELÝ ČLÁNEK Z MAGAZÍNU E.ON CZECH SI MŮŽETE STÁHNOUT ZDE  

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 13 - 16 z 85