DDL - Dřevozpracující družstvo Lukavec - DDL
Domů arrow DHD Dekor s. r. o.
O firmě Produkty a služby DDL Plus Kontakty
Cesky English Deutch

O firmě

Společnost DH Dekor spol. s r.o. vznikla dne 19.září 2000 na základě rozhodnutí zakladatele a jediného společníka, kterým je Dřevozpracující družstvo, se sídlem v Lukavci čp.9 . (Výpis z rejstříku)
Hlavním důvodem založení společnosti bylo zajištění podnikatelské činnosti v nově nakoupených nemovitostech a na nakoupených movitých věcech (strojích a zařízení).

nd_humpolec_dari2.jpg

Dřevozpracující družstvo odkoupilo v závěru roku 2000 nemovitý a movitý majetek divize deskové výroby od společnosti Českomoravský len ve Lnářské ulici čp. 499 . Většina kmenových pracovníků společnosti byla na základě dohody převedena ze společnosti Českomoravský len a.s. 

stredisko_vyroba_nd2.jpg

 Rozhodující předmět činnosti společnosti navazuje na výrobní program Dřevozpracujícího družstva (výrobu deskových materiálů) a tvoří další stupeň úpravy deskových materiálů laminováním a následně pak i formátováním a výrobou nábytkových dílců. Společnost dále vyrábí impregnovaný papír různých dekorů a rozměrů.

Prodej všech hlavních výrobků zajišťuje Dřevozpracující družstvo Lukavec.

laminace1.jpg
Společnost provozuje také silniční kamionovou dopravu jejíž hlavní náplní je doprava vlastních výrobků k zákazníkům.
dhd_zajistuje_prepravu2.jpg

Společnost věnuje stálou pozornost kvalitě výroby je držitelem certifikátu ISO 9001:2000

Společnost zaměstnává více jak 300 pracovníků a patří tak mezi největší zaměstnavatele v regionu.
 

 
< Předch.


Společnost DH Dekor, spol. s r.o. tvoří s mateřskou firmou Dřevozpracující družstvo a jejími dalšími dceřinými společnostmi Kili, s.r.o. a LUKAFORM spol. s r.o. společný koncern.dhd_eu.png