DDL - Dřevozpracující družstvo Lukavec - DDL
Domů arrow Garance kvality
O firmě Produkty a služby DDL Plus Kontakty
Cesky English Deutch

Individuální přístup k zákazníkovi

„Máme vše pod kontrolou - od stromu až po nábytkový dílec“
Naše firma investuje do výroby nábytkových dílců a svým zákazníkům nabízí velmi lukrativní spojení výrobce DTD a MDF, k tomu laminace s vlastní impregnací, velkokapacitní nářezová centra a výrobu nábytkových dílců.

individualni_pristup

Právě proto, že máme ve svých rukách všechny tyto výhody, můžeme také našim zákazníkům nabídnout tuto velmi důležitou konkurenční výhodu. Naší předností jsou rychlé dodávky, ověřená a certifikovaná kvalita, vysoká flexibilita, schopnost vyrábět malé série a nabídnout exkluzivní dekory.

Přidaná hodnota

V DDL se zaměřujeme především na uspokojování specifických a nestandardních požadavků našich zákazníků. Taková péče o zákazníky však neznamená přesun koncentrace od našich tradičních předností, kterými jsou především kvalita a spolehlivost, ale další rozšíření portfolia produktů a služeb. Právě díky této variabilní paletě produktů a služeb poskytujeme našim zákazníkům vysokou konkurenční výhodu s velmi cennou hodnotou. Prohlubujeme tak naše obchodní vztahy a přispíváme k jejich změně na dlouholeté partnerství.

Příklady individuálního přístupu DDL ke svým zákazníkům

  1. Společně s firmou BRÖDERNA JOHANSSON (Švédsko) jsme připravili investici do nábytkových dílců z MDF v Lukavci, uzavřeli kontrakty v hodnotě 0,5 mld. Kč v nábytkových dílcích. To se podařilo díky tomu, že jsme partnera přesvědčili o našich kvalitách a on si vybral pro výstavbu nové továrny Českou republiku, konkrétně Humpolec.
  2. Hoblárna - Naši zákazníci stále více žádají řezivo sušené a hoblované, zvlášť ve 4m délce, navrhli jsme změnu nakupovaných délek kulatiny, a co je důležitější i rozšíření kapacity sušáren o 2 sušárny a zvýšení směnnosti na hoblárně.
  3. Společně s firmou Hanák připravujeme nový produkt 3mm jednostranně laminovanou MDF ve velkém formátu a v přířezech pro výrobu voštinových desek, to vedlo v prvním kroku k nákupu pily. Pro firmu Hanák jsme připravili exkluzivní kolekci dekorů.
  4. Naše výrobky a služby, které jsme rozvíjeli v oblasti ND a při účasti na vývoji nových produktů, vedly firmu TRÄSPECIALEN MÖBEL AB (Švédsko) k tomu, že zruší vlastní výrobu a bude kupovat nábytkové dílce pouze v DDL.
  5. V oblasti MDF a přířezů z MDF jsme na základě požadavků zákazníků – Ekoltech (Slovensko) a Swedwood (Švédsko) vyrobili pro každého z nich speciální produkt, šitý zákazníkovi na míru. Společně s Ekoltechem jsme se věnovali zkoumání vlivů lakování na MDF a umíme dnes nabídnout podobný produkt všem zákazníkům, kteří MDF lakují.
  6. Společně s firmou H-Flachs vyvíjíme dýhovanou pazdeřovou desku zpracovanou do nábytkových dílců v tloušťkách 38 – 50 mm.
  7. V dýhovaných deskách jsme zavedli nové formáty, motivaci prodejců zákazníků, soutěže a uvedli jsme v praxi školící program.
  8. V nábytkových dílcích jsme dokázali zkrátit dobu reakce na poptávku, nabízíme kompletní servis (základní formát, přířez, dílec, exkluzivní dekory). Snažíme se prezentovat jakým způsobem dokážeme využít výhody našich dodavatelů spolu s tím, že máme pod vlastní kontrolou výrobu nábytkových dílců od štěpků až po laminovanou desku a logistiku k zákazníkovi do skladu. Setkáváme se s dílci, které nemůžeme vyrobit, a v takovém případě zajišťujeme pro zákazníky výrobu v kooperacích.
  9. Dokončili jsme obměnu kolekce laminovaných desek a nejsme závislí na jediném dodavateli. Naše kolekce je odlišná od kolekcí, které nabízejí konkurenti.
  10. Vývoj nových produktů – uvažujeme o výrobě kuchyňských dvířek, dveřních a zárubňových komponentů, dalších hoblovaných produktů, výrobě tvarových dílců – olepených.
 
< Předch.   Další >