DDL - Dřevozpracující družstvo Lukavec - DDL
Domů arrow Garance kvality
O firmě Produkty a služby DDL Plus Kontakty
Cesky English Deutch

Česká Republika

Mezi naše nejvýznamnější partnery v České republice patří:

 


 

ikona_zakaznicky_servis

Partnerství společností IFS a DDL v oblasti informačních technologií

IFS je jeden z vedoucích globálních dodavatelů podnikových aplikací založených na komponentové architektuře a otevřených standardech. Řešení IFS pro vybraná průmyslová odvětví jsou optimalizována zejména pro řízení podnikových zdrojů a dodavatelských řetězců. Jednou z hlavních oblastí zaměření IFS Aplikací je zpracovatelský průmysl.

IFS Czech je přímým zastoupením švédské společnosti IFS AB a zabezpečuje dodávky licencí, komplexní aplikační a doprovodné služby pro zákazníky na českém a slovenském trhu.

Spolupráce společností IFS a DDL byla zahájena v roce 2002 výběrem a implementací nového komplexního informačního systému. Implementace IFS Aplikací proběhla úspěšně a především pokrytí specifických požadavků DDL v oblasti plánování a řízení výroby přispělo k upevnění jeho pozice na trhu.

Další spolupráce se rozvíjela společně s rozvojem DDL a jeho podnikatelských aktivit.
Postupně byly také optimalizovány funkce v podnikovém informačním systému. Např. bylo zavedeno využití čarových kódů ve skladovém hospodářství a expedici, zpřesněna komunikace mezi výrobou a objednáváním dopravy a specifikace vlastní dodávky, čímž byla výrazně zlepšena spolehlivost dodávek pro zákazníky

Je proto samozřejmé, že i nový výrobní provoz nábytkových dílů bude řízen pomocí IFS Aplikací.

Spolupráce společností IFS a DDL postupně přerostlo k partnerství v oblasti informačních technologií. Společně jsou připravovány nové projekty, které jsou zaměřeny zejména na zlepšení komunikace se zákazníky a obchodními partnery a další zlepšení řízení výrobních i obchodních procesů.

Ing. Zdeněk Staněk, prezident společnosti

 
< Předch.   Další >