DDL - Dřevozpracující družstvo Lukavec - DDL
Domů
O firmě Produkty a služby DDL Plus Kontakty
Cesky English Deutch

Deskové materiály z DDL i pro HANÁK NÁBYTEK
hanak.jpgDne 5. března 2010 uvedla společnost HANÁK NÁBYTEK do života interiérové studio pro oblast hlavního města Prahy a okolí pod názvem HANÁK FORUM. Dřevozpracující družstvo Lukavec, jako jeden z nejvýznamnějších obchodních partnerů, nechybělo při otevření největšího obchodního projektu této významné nábytkářské firmy.
Pokračování...
 
DDL se zúčastnilo veletrhu ZOW Bad Salzuflen 2010
ikona_ddl_veletrh.jpgDřevozpracující družstvo Lukavec i letos zavítalo na veletrh ZOW Bad Salzuflen 2010. Společnost DDL na veletrhu prezentovala svůj kompletní výrobní program v rámci expozice Klastru českých nábytkářů. Prezentace se setkala s kladným ohlasem a velkým zájmem u návštěvníků.
Pokračování...
 
DDL povede nový předseda
ing-pavel_kriz_st_ikonka.jpgNovým předsedou Dřevozpracujícího družstva byl na volební schůzi členů družstva zvolen Ing. Pavel Kříž. Ten ve funkci nahradí dosavadního předsedu Ing. Jiřího Majera. DDL bude pod vedením nového předsedy pokračovat ve všech započatých projektech a strategii vůči svým zákazníkům.
Pokračování...
 
DDL plnilo dětská vánoční přání
sidloddl_ikona_novinky.gifDřevozpracujícíc družstvo se také letos rozhodlo splnit dětská vánoční přání v dětských domovech na Vysočině. Celý prosinec vybíral Český rozhlas Region dárky pro děti ze šesti dětských domovů z celé Vysočiny. Více jak 200 přáníček ovšem lidé splnili hned několikanásobně a v redakci se tak sešlo na tisíc dárků. Sbírka je součástí celostátní akce, kterou pořádá Český rozhlas ve spolupráci se společností Tango Havlíčkův Brod v.o.s. a DDL bylo jedním z účastníků této akce.

 

Pokračování...
 
Poslední číslo DDL info v tomto roce
ikonka_ddl_info_obecna.gifPoslední číslo firemního zpravodaje DDL info přináší mimo jiné rozhovor s předsedou družstva Ing. Jiřím Majerem, který hodnotí situaci na trhu v souvislosti s ekonomickou krizí a mluví i o přípravách a prosazování změn v družstu souvisejících s aktuální situací na trhu. Vydání shrnuje také první rok výroby nízkoemisních desek pro nábytek a interiéry.
Pokračování...
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 41 - 45 z 81
Profil společnosti
Jsme významným výrobcem řeziva a deskových materiálů na bázi dřeva s více než 50letou tradicí. Specializujeme se na výrobu širokého sortimentu nábytkových dílců, především z laminovaných dřevotřískových a MDF desek.
ruceotoc
Přibližně 60 % naší celkové produkce exportujeme do více než dvou desítek evropských států. Jsme držitelem mnoha certifikátů a splňujeme požadavky normy ISO 9001:2008. Dokážeme se přizpůsobit potřebám zákazníka a nechat se certifikovat podle jeho potřeb. Nejsme jen dodavatelem materiálu, ale cestou pro zákazníky od materiálu, přes polotovar až k samotnému produktu, který doplníme poradenskými službami.

Rychlé a spolehlivé dodávky, ověřená kvalita, vysoká flexibilita, individuální přístup ke každému zákazníkovi, schopnost vyrábět malé série a pestrá nabídka exkluzivních dekorů. To jsou naše hlavní přednosti, které zákazníci oceňují již desítky let.