DDL - Dřevozpracující družstvo Lukavec - DDL
Domů
O firmě Produkty a služby DDL Plus Kontakty
Cesky English Deutch
Pracujte v DDL

DESIGN CONCEPT nabízí nové možnosti při tvorbě interiérů
ddl_tiskovka_20012011.jpgNa český trh designu vstupuje novinka v podobě laminovaných desek se zalaminovanými originálními motivy dekorů pod názvem DESIGN CONCEPT. Novinka využívá unikátní technologie zalaminovaných obrazů, které umožňují zákazníkovi i v malém množství ovlivnit motiv objevující se v interiéru a na nábytku.


Pokračování...
 
Nový katalog firmy Kili, s.r.o. pro rok 2011
kili_ikonka.jpgVážení zákazníci a obchodní partneři, jako předvánoční dárek pro Vás firma Kili, s.r.o. připravila Katalog 2011 v elektronické podobě.
Pokračování...
 
Kili v Českých Budějovicích přivítalo své zákazníky

kili_budejovice_ikona.JPGV polovině října otevřela zákazníkům své dveře nově zrekonstruovaná pobočka společnosti Kili v Českých Budějovicích. Příjemné atmosféře napomohlo ideální počasí a také velký zájem dodavatelů, zákazníků a hostů o nově otevřené prostory pobočky.

Pokračování...
 
DDL má čestného předsedu

sidloddl_ikona_novinky.gifDřevozpracující družstvo v Lukavci udělilo poprvé ve své historii titul čestný předseda družstva. Ten získal dlouholetý předseda družstva Ing. Jiří Majer, který pracoval pro společnost přes třicet let. Představenstvo Dřevozpracujícího družstva v Lukavci o udělení čestné funkce rozhodlo na své 6.schůzi dne 24.června 2010. Titul je výrazem uznání a poděkování členů a zaměstnanců družstva Ing. Majerovi za jeho dlouholetou úspěšnou práci pro rozvoj družstva.

Pokračování...
 
Významné ocenění pro DDL
bp_ikona.jpgDřevozpracující družstvo Lukavec obdrželo významné ocenění. Již popáté získalo prestižní osvědčení „Bezpečný podnik“. Bezpečným podnikem je tak nepřetržitě už 15 let. Z rukou ministra práce a sociálních věcí Petra Šimerky, převzal cenu předseda družstva Ing. Pavel Kříž.
Pokračování...
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 41 - 45 z 87
Profil společnosti
Jsme významným výrobcem řeziva a deskových materiálů na bázi dřeva s více než 50letou tradicí. Specializujeme se na výrobu širokého sortimentu nábytkových dílců, především z laminovaných dřevotřískových a MDF desek.
ruceotoc
Přibližně 60 % naší celkové produkce exportujeme do více než dvou desítek evropských států. Jsme držitelem mnoha certifikátů a splňujeme požadavky normy ISO 9001:2015. Dokážeme se přizpůsobit potřebám zákazníka a nechat se certifikovat podle jeho potřeb. Nejsme jen dodavatelem materiálu, ale cestou pro zákazníky od materiálu, přes polotovar až k samotnému produktu, který doplníme poradenskými službami.

Rychlé a spolehlivé dodávky, ověřená kvalita, vysoká flexibilita, individuální přístup ke každému zákazníkovi, schopnost vyrábět malé série a pestrá nabídka exkluzivních dekorů. To jsou naše hlavní přednosti, které zákazníci oceňují již desítky let.