DDL - Dřevozpracující družstvo Lukavec - DDL
Domů
O firmě Produkty a služby DDL Plus Kontakty
Cesky English Deutch
Pracujte v DDL

Vedení DDL poděkovalo dlouholetým pracovníkům
ddl_podekovalo_ikona.jpgPočátkem srpna poděkoval předseda DDL Ing. Pavel Kříž členům a zaměstnancům, kteří v družstvu pracují 15, 20, 25, 30, 35, 40 a 45 let, za dosud odvedenou práci.
Pokračování...
 
DDL darovalo nadačnímu fondu Adiuvare peníze
dar_fond_ikona.jpgV pondělí 4. července ovládl Velehrad tradiční Večer lidí dobré vůle, v rámci kterého nejen diváci pomocí DMS, ale i společnosti předáním šeků, podpořily čtyři charitativní projekty. Mezi pomáhajícími nechybělo ani Dřevozpracující družstvo Lukavec. Z rukou předsedy DDL Ing. Pavla Kříže převzal šek v hodnotě 30 000 Kč zástupce Nadačního fondu ADIUVARE, Mons. Jan Graubner.
Pokračování...
 
Kili nabízí nové služby - zákaznická linka kování a zásilková služba kování

ddl_linka_ikona.jpgVážení zákazníci, v rámci zlepšení klientského servisu, vám společnost Kili přináší nové služby - zákaznickou linku pro objednávku kování a zásilkovou službu na kování. Telefonní čísla  +420 544 120 112 a +420 731 133 122 se tak jistě od nynějška stanou nepostradatelnými pomocníky každého truhláře a výrobce nábytku. 

Pokračování...
 
Akční nabídka Kili se zaměřením na kuchyně
kili_kuchyne_ikona.jpgVážení zákazníci, připravili jsme pro vás akční nabídku vybraného zboží a novinek ze sortimentu Kili se zaměřením především na kuchyně. Pro všechny, kdo zatím otáleli s výběrem nové kuchyňské pracovní desky, právě přichází ten pravý čas. Kili nabízí široký sortiment nejen pracovních desek v nejrůznějších barevných kombinacích, takže si vybere opravdu každý, ale i novinky mezi profilovými úchytkami a dalšími nepostradatelnými pomocníky do kuchyně. Akce se vztahuje i na plnovýsuvné koše v různých variantách, které jsou nejen praktické, ale především vám spoří místo v kuchyni. Nyní je ten správný čas dovybavit si kuchyň, hospodyňky jistě ocení akční ceny elektrospotřebičů, ale i dřezů a dalších. Více informací naleznete v přiloženém letáku.
Pokračování...
 
Ve výběrovém řízení na generálního dodavatele zvítězila firma Centrum andragogiky, s.r.o.

esf_ikonka.jpgVe výběrovém řízení na generálního dodavatele, které jsme byli povinni vzhledem k rozsahu podpory vyhlásit,
zvítězila firma Centrum andragogiky, s.r.o.

Pokračování...
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 36 - 40 z 88
Profil společnosti
Jsme významným výrobcem řeziva a deskových materiálů na bázi dřeva s více než 50letou tradicí. Specializujeme se na výrobu širokého sortimentu nábytkových dílců, především z laminovaných dřevotřískových a MDF desek.
ruceotoc
Přibližně 60 % naší celkové produkce exportujeme do více než dvou desítek evropských států. Jsme držitelem mnoha certifikátů a splňujeme požadavky normy ISO 9001:2015. Dokážeme se přizpůsobit potřebám zákazníka a nechat se certifikovat podle jeho potřeb. Nejsme jen dodavatelem materiálu, ale cestou pro zákazníky od materiálu, přes polotovar až k samotnému produktu, který doplníme poradenskými službami.

Rychlé a spolehlivé dodávky, ověřená kvalita, vysoká flexibilita, individuální přístup ke každému zákazníkovi, schopnost vyrábět malé série a pestrá nabídka exkluzivních dekorů. To jsou naše hlavní přednosti, které zákazníci oceňují již desítky let.