DDL - Dřevozpracující družstvo Lukavec - DDL
Domů
O firmě Produkty a služby DDL Plus Kontakty
Cesky English Deutch
Pracujte v DDL

DDL se daří realizovat partnerské projekty

nd_nove_ikonkaDDL si upevňuje pozici na trhu nábytkových dílců.
Nedávná investice Dřevozpracujícího družstva do rozšíření výroby nábytkových dílců v mateřském závodě v Lukavci přináší DDL velmi brzy ovoce.

DDL nyní vyrábí dílce na dvou místech. V Humpolci úspěšně běží výroba dílců z laminovaných dřevotřískových a MDF desek v dceřiné společnosti DH Dekor. Na lukavecké lince vznikají po nové investici dílce ze surové MDF, které jsou konstrukčně opracované a připravené pro povrchovou úpravu zákazníkem. Právě díky vhodné struktuře výroby a důsledně uplatňovanému individuálnímu přístupu k zákazníkům našlo DDL strategického partnera pro odbyt nábytkových dílců.

Pokračování...
 
DDL představilo výsledky hospodaření za rok 2006
sidloddl_ikona_novinkyDřevozpracující družstvo v pátek 8. června 2007 na členské schůzi představilo výsledky hospodaření za rok 2006.

Dřevozpracující družstvo v roce 2006 zvýšilo obrat za prodané výrobky o téměř sto milionů. Zatímco v roce 2005 byly výkony družstva 1 896 028 tis. Kč, v loňském roce se zvýšily na 2 026 390 tis. Kč. DDL muselo i v roce 2006 řešit posilující korunu a stagnující trh v první polovině roku. Plánovaný zisk pro rok 2006 byl 102 321 ti. Kč a družstvo je téměř dosáhlo (99%). S ohledem na nepříznivý vývoj na trhu v první polovině roku jde o vynikající výsledek. Zatímco v první polovině roku 2006 docházelo k poklesu poptávky po výrobcích na nábytkářském trhu, ve druhém čtvrtletí se začala zvyšovat. DDL tak získalo prostor pro růst cen svých výrobků. Tento trend umocnila i celoevropská obava o dostatek dřeva a tedy i o dostatek polotovarů pro nábytkářský průmysl vyvolaná masivní podporou spalování dřeva státy Evropské unie.
Pokračování...
 
Certifikát ECO LABEL nově pro dřevěný nábytek

drevo_ikona_novinkyV průběhu roku 2007 se v pracovní skupině EU mají doladit podmínky a kritéria pro udělení certifikátu ECO-LABEL na dřevěný nábytek*).

V říjnu 2006 zahájila svou činnost pracovní skupina, která má stanovit podmínky certifikace pro dřevěný nábytek. Zájmy malých a středních podniků v této skupině hájí i zástupce Dřevozpracujícího družstva v Lukavci, které je významným evropským výrobcem nábytkových dílců.
Na prvním setkání v říjnu 2006 se pracovní skupina snažila stanovit přesnou definici dřevěného nábytku.

Pokračování...
 
DDL zve do Evropy!
ikona_logo_ddlVážení přátelé, i když za okny je jaro, my už myslíme na dobu, kdy se v každém z nás probudí cestovatelská vášeň. Rádi bychom Vám v předstihu přinesli malou inspiraci. Dovolte, abychom Vás informovali, že na sobotu 21. července 2007 připravujeme na Horním náměstí v Humpolci cestu KŘÍŽEM KRÁŽEM po Evropě, během níž navštívíte v průběhu jednoho dne mnoho evropských zemí …
Pokračování...
 
DDL nabízí nová pracovní místa
pracovni_mistaCelkem 35 nových pracovních míst nabídlo lidem Dřevozpracující družstvo v Lukavci, které je významným zpracovatelem dřeva a nábytkových dílců na Vysočině a v ČR. Důvodem, proč DDL rozšířilo počet zaměstnanců je nepřetržitý provoz na pilnici v lukaveckém závodu. Pilnice vyrábí nepřetržitě od dubna. Vedení DDL tak pružně reagovalo na potřebu zpracovat větší množství dřeva po lednové kalamitě v lesích. Nepřetržitý provoz potrvá až do srpna. Pak provoz v pilnici opět přejde na třísměnný.
Pokračování...
 
<< Začátek < Předchozí 11 12 13 14 15 16 17 18 Následující > Konec >>

Výsledky 81 - 85 z 87
Profil společnosti
Jsme významným výrobcem řeziva a deskových materiálů na bázi dřeva s více než 50letou tradicí. Specializujeme se na výrobu širokého sortimentu nábytkových dílců, především z laminovaných dřevotřískových a MDF desek.
ruceotoc
Přibližně 60 % naší celkové produkce exportujeme do více než dvou desítek evropských států. Jsme držitelem mnoha certifikátů a splňujeme požadavky normy ISO 9001:2015. Dokážeme se přizpůsobit potřebám zákazníka a nechat se certifikovat podle jeho potřeb. Nejsme jen dodavatelem materiálu, ale cestou pro zákazníky od materiálu, přes polotovar až k samotnému produktu, který doplníme poradenskými službami.

Rychlé a spolehlivé dodávky, ověřená kvalita, vysoká flexibilita, individuální přístup ke každému zákazníkovi, schopnost vyrábět malé série a pestrá nabídka exkluzivních dekorů. To jsou naše hlavní přednosti, které zákazníci oceňují již desítky let.