DDL - Dřevozpracující družstvo Lukavec - DDL
Domů
O firmě Produkty a služby DDL Plus Kontakty
Cesky English Deutch

Certifikát ECO LABEL nově pro dřevěný nábytek

drevo_ikona_novinkyV průběhu roku 2007 se v pracovní skupině EU mají doladit podmínky a kritéria pro udělení certifikátu ECO-LABEL na dřevěný nábytek*).

V říjnu 2006 zahájila svou činnost pracovní skupina, která má stanovit podmínky certifikace pro dřevěný nábytek. Zájmy malých a středních podniků v této skupině hájí i zástupce Dřevozpracujícího družstva v Lukavci, které je významným evropským výrobcem nábytkových dílců.
Na prvním setkání v říjnu 2006 se pracovní skupina snažila stanovit přesnou definici dřevěného nábytku.

Pokračování...
 
DDL zve do Evropy!
ikona_logo_ddlVážení přátelé, i když za okny je jaro, my už myslíme na dobu, kdy se v každém z nás probudí cestovatelská vášeň. Rádi bychom Vám v předstihu přinesli malou inspiraci. Dovolte, abychom Vás informovali, že na sobotu 21. července 2007 připravujeme na Horním náměstí v Humpolci cestu KŘÍŽEM KRÁŽEM po Evropě, během níž navštívíte v průběhu jednoho dne mnoho evropských zemí …
Pokračování...
 
DDL nabízí nová pracovní místa
pracovni_mistaCelkem 35 nových pracovních míst nabídlo lidem Dřevozpracující družstvo v Lukavci, které je významným zpracovatelem dřeva a nábytkových dílců na Vysočině a v ČR. Důvodem, proč DDL rozšířilo počet zaměstnanců je nepřetržitý provoz na pilnici v lukaveckém závodu. Pilnice vyrábí nepřetržitě od dubna. Vedení DDL tak pružně reagovalo na potřebu zpracovat větší množství dřeva po lednové kalamitě v lesích. Nepřetržitý provoz potrvá až do srpna. Pak provoz v pilnici opět přejde na třísměnný.
Pokračování...
 
Výrobce nábytkových dílců se prezentoval na veletrhu v Německu
nabytkovy_dilec_ikona
Svého zástupce na jednom z nejvýznamnějších veletrhů evropských nábytkářských výrobců a dodavatelů do nábytkářského průmyslu měla i Vysočina. Dřevozpracující družstvo se sídlem v Lukavci představilo svůj výrobní program na přelomu února a března v Německém Bad Salzuflenu na mezinárodním veletrhu ZOW.
Pokračování...
 
Nábytkové dílce z DDL odebírá celý svět
nabytkove_dilce_ikonka

Nábytkové dílce DDL nakupují také světové firmy, kterým dřevozpracovatel dodává i poradenský servis. Dřevozpracující družstvo v Lukavci zvýšilo výrobu nábytkových dílů.

DDL investovalo na základě rostoucího zájmu výrobců nábytku 150 milionů korun do technologií na rozšíření výroby nábytkových dílců v Humpolci na Pelhřimovsku. Díky novým technologiím dokáže významný dřevozpracovatel z Vysočiny vyrobit ročně 1,8 milionu metrů čtverečních nábytkových dílů.

Pokračování...
 
<< Začátek < Předchozí 11 12 13 14 15 16 17 Následující > Konec >>

Výsledky 81 - 85 z 85
Profil společnosti
Jsme významným výrobcem řeziva a deskových materiálů na bázi dřeva s více než 50letou tradicí. Specializujeme se na výrobu širokého sortimentu nábytkových dílců, především z laminovaných dřevotřískových a MDF desek.
ruceotoc
Přibližně 60 % naší celkové produkce exportujeme do více než dvou desítek evropských států. Jsme držitelem mnoha certifikátů a splňujeme požadavky normy ISO 9001:2015. Dokážeme se přizpůsobit potřebám zákazníka a nechat se certifikovat podle jeho potřeb. Nejsme jen dodavatelem materiálu, ale cestou pro zákazníky od materiálu, přes polotovar až k samotnému produktu, který doplníme poradenskými službami.

Rychlé a spolehlivé dodávky, ověřená kvalita, vysoká flexibilita, individuální přístup ke každému zákazníkovi, schopnost vyrábět malé série a pestrá nabídka exkluzivních dekorů. To jsou naše hlavní přednosti, které zákazníci oceňují již desítky let.