DDL - Dřevozpracující družstvo Lukavec - DDL
Domů
O firmě Produkty a služby DDL Plus Kontakty
Cesky English Deutch
Pracujte v DDL

Deskové materiály na bázi dřeva...

ikonka_deskove_materialy... vynikající ekologický i ekonomický materiál.

Dřevo je obnovitelná surovina. Při rozumném systému hospodaření v lesích ji tedy nelze vyčerpat. Neznamená to však, že přestaneme dřevo těžit. Dobře obhospodařovaný les pojme více oxidu uhličitého než sám vyprodukuje, dřevo je tak důležitou součástí uhlíkového cyklu.

Pokračování...
 
Prezentace DDL na WOOD-TEC 07
ikonka_woodtecZástupce Dřevozpracujícího družstva představil na odborné části jubilejního 10. ročníku veletrhu WOOD-TEC informace k problematice výroby ze dřeva s důrazem na význam dřeva jako materiálu. V rámci odborné části veletrhu tak DDL navázalo na tiskovou konferenci z minulého roku, která se konala v Jihlavě a byla zaměřena na reálné dopady přímého spalování dřevní hmoty.
Pokračování...
 
DDL úspěšně obhájilo recertifikaci - dle normy ISO 9001:2000

ikonka_isoDDL úspěšně obhájilo certifikaci a splnilo podmínky auditu dle normy ISO9001:2000

Významný výrobce nábytkových dílců a řeziva z Vysočiny - Dřevozpracující družstvo (DDL), úspěšně recertifikoval systém managementu podle normy ISO 9001:2000. Certifikace zahrnuje všechny výrobní procesy DDL včetně nové výroby nábytkových dílců.
Během recertifikačního auditu bylo prověřováno, zda DDL udržuje zavedený systém managementu v souladu s požadavky normy ISO 9001:2000 a nebyly nalezeny žádné neshody s normou, které by znemožnily výrobci prodloužit platnost certifikátu podle normy ISO 9001:2000.

Pokračování...
 
DDL má nový katalog laminovaných desek
ddl_katalogBěhem letních měsíců proběhla v DDL obměna dekorů laminovaných desek, která s sebou přináší i upravený vzhled a obsah katalogu laminovaných desek. Ten bude u zástupců DDL dostupný začátkem září. Spolu s katalogem laminovaných desek jsme upravili i vzhled katalogových listů všech našich produktů a nově jsme je v lektronické podobě umístili na www.ddl.cz, do sekce ke stažení. Jako další novinku chystáme v DDL novou podobu katalogu dýhovaných desek, který bude pro naše zákazníky a odbornou veřejnost dostupný na konci roku 2007.
Pokračování...
 
V Humpolci se cestovalo "Křížem krážem po Evropě"
krk_ikonkaTuto sobotu 21. července si bezmála pět tisíc návštěvníků humpoleckého Horního náměstí prožilo cestu po Evropě. Den plný soutěží, zábavy a ukázek kultur vybraných evropských zemí připravilo pro veřejnost, své zákazníky a dodavatele Dřevozpracující družstvo, spolu se svými partnery. Celodenní program začal v 10:00 hodin folklórním dopolednem, Martina Vítková připravila diskotéku a soutěže pro děti. Na náměstí našli návštěvníci dětský koutek s atrakcemi, dospělým k tanci i pro radost hrál folklorní soubor Trnávka spolu s dechovkou Lesanka.
Pokračování...
 
<< Začátek < Předchozí 11 12 13 14 15 16 17 18 Následující > Konec >>

Výsledky 76 - 80 z 87
Profil společnosti
Jsme významným výrobcem řeziva a deskových materiálů na bázi dřeva s více než 50letou tradicí. Specializujeme se na výrobu širokého sortimentu nábytkových dílců, především z laminovaných dřevotřískových a MDF desek.
ruceotoc
Přibližně 60 % naší celkové produkce exportujeme do více než dvou desítek evropských států. Jsme držitelem mnoha certifikátů a splňujeme požadavky normy ISO 9001:2015. Dokážeme se přizpůsobit potřebám zákazníka a nechat se certifikovat podle jeho potřeb. Nejsme jen dodavatelem materiálu, ale cestou pro zákazníky od materiálu, přes polotovar až k samotnému produktu, který doplníme poradenskými službami.

Rychlé a spolehlivé dodávky, ověřená kvalita, vysoká flexibilita, individuální přístup ke každému zákazníkovi, schopnost vyrábět malé série a pestrá nabídka exkluzivních dekorů. To jsou naše hlavní přednosti, které zákazníci oceňují již desítky let.