DDL - Dřevozpracující družstvo Lukavec - DDL
Domů
O firmě Produkty a služby DDL Plus Kontakty
Cesky English Deutch

Prezentace DDL na WOOD-TEC 07
ikonka_woodtecZástupce Dřevozpracujícího družstva představil na odborné části jubilejního 10. ročníku veletrhu WOOD-TEC informace k problematice výroby ze dřeva s důrazem na význam dřeva jako materiálu. V rámci odborné části veletrhu tak DDL navázalo na tiskovou konferenci z minulého roku, která se konala v Jihlavě a byla zaměřena na reálné dopady přímého spalování dřevní hmoty.
Pokračování...
 
DDL úspěšně obhájilo recertifikaci - dle normy ISO 9001:2000

ikonka_isoDDL úspěšně obhájilo certifikaci a splnilo podmínky auditu dle normy ISO9001:2000

Významný výrobce nábytkových dílců a řeziva z Vysočiny - Dřevozpracující družstvo (DDL), úspěšně recertifikoval systém managementu podle normy ISO 9001:2000. Certifikace zahrnuje všechny výrobní procesy DDL včetně nové výroby nábytkových dílců.
Během recertifikačního auditu bylo prověřováno, zda DDL udržuje zavedený systém managementu v souladu s požadavky normy ISO 9001:2000 a nebyly nalezeny žádné neshody s normou, které by znemožnily výrobci prodloužit platnost certifikátu podle normy ISO 9001:2000.

Pokračování...
 
DDL má nový katalog laminovaných desek
ddl_katalogBěhem letních měsíců proběhla v DDL obměna dekorů laminovaných desek, která s sebou přináší i upravený vzhled a obsah katalogu laminovaných desek. Ten bude u zástupců DDL dostupný začátkem září. Spolu s katalogem laminovaných desek jsme upravili i vzhled katalogových listů všech našich produktů a nově jsme je v lektronické podobě umístili na www.ddl.cz, do sekce ke stažení. Jako další novinku chystáme v DDL novou podobu katalogu dýhovaných desek, který bude pro naše zákazníky a odbornou veřejnost dostupný na konci roku 2007.
Pokračování...
 
V Humpolci se cestovalo "Křížem krážem po Evropě"
krk_ikonkaTuto sobotu 21. července si bezmála pět tisíc návštěvníků humpoleckého Horního náměstí prožilo cestu po Evropě. Den plný soutěží, zábavy a ukázek kultur vybraných evropských zemí připravilo pro veřejnost, své zákazníky a dodavatele Dřevozpracující družstvo, spolu se svými partnery. Celodenní program začal v 10:00 hodin folklórním dopolednem, Martina Vítková připravila diskotéku a soutěže pro děti. Na náměstí našli návštěvníci dětský koutek s atrakcemi, dospělým k tanci i pro radost hrál folklorní soubor Trnávka spolu s dechovkou Lesanka.
Pokračování...
 
DDL se daří realizovat partnerské projekty

nd_nove_ikonkaDDL si upevňuje pozici na trhu nábytkových dílců.
Nedávná investice Dřevozpracujícího družstva do rozšíření výroby nábytkových dílců v mateřském závodě v Lukavci přináší DDL velmi brzy ovoce.

DDL nyní vyrábí dílce na dvou místech. V Humpolci úspěšně běží výroba dílců z laminovaných dřevotřískových a MDF desek v dceřiné společnosti DH Dekor. Na lukavecké lince vznikají po nové investici dílce ze surové MDF, které jsou konstrukčně opracované a připravené pro povrchovou úpravu zákazníkem. Právě díky vhodné struktuře výroby a důsledně uplatňovanému individuálnímu přístupu k zákazníkům našlo DDL strategického partnera pro odbyt nábytkových dílců.

Pokračování...
 
<< Začátek < Předchozí 11 12 13 14 15 16 17 18 Následující > Konec >>

Výsledky 76 - 80 z 86
Profil společnosti
Jsme významným výrobcem řeziva a deskových materiálů na bázi dřeva s více než 50letou tradicí. Specializujeme se na výrobu širokého sortimentu nábytkových dílců, především z laminovaných dřevotřískových a MDF desek.
ruceotoc
Přibližně 60 % naší celkové produkce exportujeme do více než dvou desítek evropských států. Jsme držitelem mnoha certifikátů a splňujeme požadavky normy ISO 9001:2015. Dokážeme se přizpůsobit potřebám zákazníka a nechat se certifikovat podle jeho potřeb. Nejsme jen dodavatelem materiálu, ale cestou pro zákazníky od materiálu, přes polotovar až k samotnému produktu, který doplníme poradenskými službami.

Rychlé a spolehlivé dodávky, ověřená kvalita, vysoká flexibilita, individuální přístup ke každému zákazníkovi, schopnost vyrábět malé série a pestrá nabídka exkluzivních dekorů. To jsou naše hlavní přednosti, které zákazníci oceňují již desítky let.