DDL - Dřevozpracující družstvo Lukavec - DDL
Domů
O firmě Produkty a služby DDL Plus Kontakty
Cesky English Deutch

DDL zrekonstruovalo parkoviště před závodem v Lukavci
ikona_logo_ddlZklidnění dopravy v Lukavci, péče o zaměstnance a také lepší organizace přijíždějících vozidel při parkování a vážení – to jsou tři hlavní důvody, proč se DDL rozhodlo investovat miliony korun do úpravy parkoviště před závodem v Lukavci. Hlavní prioritou bylo při řešení prostoru před budovou DDL vhodné umístění váhy a zvýšení počtu parkovacích míst pro nákladní vozidla přijíždějící do DDL. Parkovací plocha před závodem nebyla dostatečná a mnohdy komplikovala provoz před vjezdem do závodu DDL. To se změní novým uspořádáním, které přinesla rekonstrukce parkovacích prostor. Současně se zvýší i pohodlí zaměstnanců, kteří k dopravě do zaměstnání v DDL používají osobní automobil.
Pokračování...
 
Nová investice DDL zvýší flexibilitu výroby
nd_nove_ikonkaDřevozpracující družstvo realizovalo další investici do výrobního zařízení a to ve výši více než 30 mil. korun. Obě investice přinesou zákazníkům společnosti vyšší flexibilitu výrobce a možnost přizpůsobení se požadavkům zákazníků. V dceřiné společnosti DDL v DH Dekor Humpolec už nyní plně funguje nová flexibilní CNC vrtačka v hodnotě více než 15 milionů korun. Technologie, která je vhodná pro vrtání malých sérií nábytkových dílců od jednoho do tisíce kusů, zefektivní výrobu a umožní tak DDL jako největšímu českému výrobci nábytkových dílců navýšení výroby. Plánovaná kapacita tohoto zařízení je 140 tis. kusů za měsíc, což představuje asi 14 % současné výroby.
Pokračování...
 
Informační zpravodaj DDL info 13 právě vyšel!
ikonka_ddl_infoNové číslo informačního zpravodaje členů a zaměstnanců Dřevozpracujícího družstva vyšlo 12. října 2007. V DDL info 13 se dozvíte, že propagační materiály družstva mají nový vzhled. Přečíst si můžete podnětný text předsedy Ing. Majera o citátu G.B. Hinckley , jenž ho inspiroval k zamyšlení nad sebedisciplinou a nároky, které na nás klade prostředí, v němž žijeme. DDL info 13  přináší zajímavý rozhovor s vedoucím referentem prodeje Ing. Vackem, který říká: " Zákazníky zajímá stále víc, kam firma směřuje". Získat můžete také informace o novém způsobu komunikace se zákazníky DDL, aktuality z dřevozpracujícího oboru i mnoho novinek z výroby. Zajímá-li Vás aktuální dění vně i uvnitř DDL, přečtěte si DDL info 13.
 
Deskové materiály na bázi dřeva...

ikonka_deskove_materialy... vynikající ekologický i ekonomický materiál.

Dřevo je obnovitelná surovina. Při rozumném systému hospodaření v lesích ji tedy nelze vyčerpat. Neznamená to však, že přestaneme dřevo těžit. Dobře obhospodařovaný les pojme více oxidu uhličitého než sám vyprodukuje, dřevo je tak důležitou součástí uhlíkového cyklu.

Pokračování...
 
Prezentace DDL na WOOD-TEC 07
ikonka_woodtecZástupce Dřevozpracujícího družstva představil na odborné části jubilejního 10. ročníku veletrhu WOOD-TEC informace k problematice výroby ze dřeva s důrazem na význam dřeva jako materiálu. V rámci odborné části veletrhu tak DDL navázalo na tiskovou konferenci z minulého roku, která se konala v Jihlavě a byla zaměřena na reálné dopady přímého spalování dřevní hmoty.
Pokračování...
 
<< Začátek < Předchozí 11 12 13 14 15 16 17 Následující > Konec >>

Výsledky 71 - 75 z 85
Profil společnosti
Jsme významným výrobcem řeziva a deskových materiálů na bázi dřeva s více než 50letou tradicí. Specializujeme se na výrobu širokého sortimentu nábytkových dílců, především z laminovaných dřevotřískových a MDF desek.
ruceotoc
Přibližně 60 % naší celkové produkce exportujeme do více než dvou desítek evropských států. Jsme držitelem mnoha certifikátů a splňujeme požadavky normy ISO 9001:2015. Dokážeme se přizpůsobit potřebám zákazníka a nechat se certifikovat podle jeho potřeb. Nejsme jen dodavatelem materiálu, ale cestou pro zákazníky od materiálu, přes polotovar až k samotnému produktu, který doplníme poradenskými službami.

Rychlé a spolehlivé dodávky, ověřená kvalita, vysoká flexibilita, individuální přístup ke každému zákazníkovi, schopnost vyrábět malé série a pestrá nabídka exkluzivních dekorů. To jsou naše hlavní přednosti, které zákazníci oceňují již desítky let.