DDL - Dřevozpracující družstvo Lukavec - DDL
Domů
O firmě Produkty a služby DDL Plus Kontakty
Cesky English Deutch
Pracujte v DDL

DDL info 15 ke stažení
ikonka_ddl_info.jpg20. března 2008 vyšlo nové číslo našeho Informačního zpravodaje DDL info. V prvním čísle již pátého ročníku se mimojiné dočtete, že Dřevozpracující družstvo Lukavec slaví již 55 let od svého založení. Výrobě deskových materiálů se v DDL daří a výroba přesáhla již tři miliony kubíků - článek k tomuto tématu naleznete na straně 3. S pamětníky můžete zavzpomínat na straně šest. Přejeme příjemné prožití Velikonočních svátků s novým číslem DDL info .
 
Mini Missaerobik je také z rodiny DDL

ddl_info_minimiss.gifMichaela Exlová, dcera paní Jitky Exlové z prodejny DDL v Bystřici nad Pernštejnem, se stala českou Mini Missaerobik. Příběh dnes osmileté dívky, která je také z rodiny DDL a od pěti let se věnuje aerobiku, jsme zveřejnili ve firemním časopisu DDL INFO 14 již závěrem roku 2007. Ceníme si významného titulu, který Michaela Exlová získala. Její pílli,odvahu, houževnatost a samozřejmě dovednost se vedení Dřevozpracujícího družstva rozhodlo ocenit finanční podporou při jejím vystoupení na soutěži Tour 2008.
Úspěch Mini Missaerobik Michaely Exlové je strhující a inspirativní. Dovední lidé v DDL se neztratí.

Pokračování...
 
Novinky z DDL nově i v RSS kanálech
ikona_ddl_rss.gifDřevozpracující družstvo zařadilo na své internetové stránky další novinku v komunikaci se svými zákazníky. Nově teď nabízí sledování aktualit ve společnosti prostřednictvím RSS kanálu. RSS kanál umožňuje sledovat aktuální články uveřejněné na webových stránkách bez otevření internetového prohlížeče. Jednotlivé aktuality se zobrazují v titulcích ihned po zveřejnění. Zjednodušeně řečeno se jedná o stažení aktuálních článků do RSS čtečky - software určený k práci s RSS kanály, ve které můžete shromažďovat novinky z různých internetových stránek.
Pokračování...
 
DDL Info číslo 14: "Rok 2007 jedním z nejúspěšnějších"
ikonka_ddl_info_14Akuální číslo informačního zpravodaje Dřevozpracujícího družstva DDL info 14 vychází právě nyní, v čase předvánočním, přináší opět mnoho novinek, ale také bilancuje. DDL info 14 hodnotí končící rok a již hlavním titulkem sděluje, že právě rok 2007 bude pro DDL jedním z nejúspěšnějším v dosavadní historii. V editorialu předseda DDL Ing. Majer děkuje všem za osobní nasazení, které k letošním vynikajícím výsledům přispělo. Přečíst si můžete také jaká strategická rozhodnutí čekají DDL v novém roce. Na otázky zaměstnanců odpovídal předseda v horkém křesle více než hodinu a půl a vysvětlil například záměr DDL investovat do nové dřevotřískové linky. O tom, že zákazníci chtějí vnímat DDL jako kompaktní firmu, ale i o tom, že se mění složení portfolia výrobků, společně napsali vedoucí prodeje Ing. Kubíček a manařer marketingu Ing. Kozojed. Také o dalších novinkách, které DDL čekají v následujících měsících se dozvíte v aktuálním čísle DDL Info 14.
 
<< Začátek < Předchozí 11 12 13 14 15 16 17 18 Následující > Konec >>

Výsledky 66 - 70 z 87
Profil společnosti
Jsme významným výrobcem řeziva a deskových materiálů na bázi dřeva s více než 50letou tradicí. Specializujeme se na výrobu širokého sortimentu nábytkových dílců, především z laminovaných dřevotřískových a MDF desek.
ruceotoc
Přibližně 60 % naší celkové produkce exportujeme do více než dvou desítek evropských států. Jsme držitelem mnoha certifikátů a splňujeme požadavky normy ISO 9001:2015. Dokážeme se přizpůsobit potřebám zákazníka a nechat se certifikovat podle jeho potřeb. Nejsme jen dodavatelem materiálu, ale cestou pro zákazníky od materiálu, přes polotovar až k samotnému produktu, který doplníme poradenskými službami.

Rychlé a spolehlivé dodávky, ověřená kvalita, vysoká flexibilita, individuální přístup ke každému zákazníkovi, schopnost vyrábět malé série a pestrá nabídka exkluzivních dekorů. To jsou naše hlavní přednosti, které zákazníci oceňují již desítky let.