DDL - Dřevozpracující družstvo Lukavec - DDL
Domů
O firmě Produkty a služby DDL Plus Kontakty
Cesky English Deutch

DDL Info číslo 14: "Rok 2007 jedním z nejúspěšnějších"
ikonka_ddl_info_14Akuální číslo informačního zpravodaje Dřevozpracujícího družstva DDL info 14 vychází právě nyní, v čase předvánočním, přináší opět mnoho novinek, ale také bilancuje. DDL info 14 hodnotí končící rok a již hlavním titulkem sděluje, že právě rok 2007 bude pro DDL jedním z nejúspěšnějším v dosavadní historii. V editorialu předseda DDL Ing. Majer děkuje všem za osobní nasazení, které k letošním vynikajícím výsledům přispělo. Přečíst si můžete také jaká strategická rozhodnutí čekají DDL v novém roce. Na otázky zaměstnanců odpovídal předseda v horkém křesle více než hodinu a půl a vysvětlil například záměr DDL investovat do nové dřevotřískové linky. O tom, že zákazníci chtějí vnímat DDL jako kompaktní firmu, ale i o tom, že se mění složení portfolia výrobků, společně napsali vedoucí prodeje Ing. Kubíček a manařer marketingu Ing. Kozojed. Také o dalších novinkách, které DDL čekají v následujících měsících se dozvíte v aktuálním čísle DDL Info 14.
 
Dřevozpracující družstvo v Lukavci jmenovalo tiskového mluvčího

ikonka_ingkozojedIng. Jiří Kozojed (27) byl jmenován tiskovým mluvčím společnosti DDL (Dřevozpracující družstvo, Lukavec v kraji Vysočina). Dosavadní marketingový manažer DDL, rovněž zvolený zástupce UEAPME (Evropská asociace živnostníků, malých a středních podniků), který hájí zájmy českých nábytkářských firem v pracovní skupině Eco-Label EVROPSKÉ KOMISE, bude nyní prezentovat cíle a záměry firmy DDL v oboru dřevozpracujícího a nábytkářského průmyslu.

Kontakt: Ing. Jiří kozojed, Tato adresa je chráněna proti spamování, pro její zobrazení potřebujete mít Java scripty povoleny

 
Archiv časopisu DDL info a další novinky na internetu

ikonka_ddl_info_obecnaWebové stránky Dřevozpracujjícího družstva nabízejí nově ke stažení archiv všech vydaní firemních novin DDL info. Nejen zaměstnanci, ale i naši klienti a odborná veřejnost si tak mohou prohlédnout všechna čísla, včetně toho aktuálního. To je zařazeno i na domovskou stránku jako součást novinek pro návštěvníky webu.

Na internetových stránkách, které se staly důležitým prostředkem komunikace DDL, se připravují i další zajímavosti. Jednou z nich je jejich vzdělávací sekce. Ta vzniká ve spolupráci se společností pHmedia. Budou se v ní objevovat zajímavé informace o naší profesi a dřevě.

Pokračování...
 
DDL zrekonstruovalo parkoviště před závodem v Lukavci
ikona_logo_ddlZklidnění dopravy v Lukavci, péče o zaměstnance a také lepší organizace přijíždějících vozidel při parkování a vážení – to jsou tři hlavní důvody, proč se DDL rozhodlo investovat miliony korun do úpravy parkoviště před závodem v Lukavci. Hlavní prioritou bylo při řešení prostoru před budovou DDL vhodné umístění váhy a zvýšení počtu parkovacích míst pro nákladní vozidla přijíždějící do DDL. Parkovací plocha před závodem nebyla dostatečná a mnohdy komplikovala provoz před vjezdem do závodu DDL. To se změní novým uspořádáním, které přinesla rekonstrukce parkovacích prostor. Současně se zvýší i pohodlí zaměstnanců, kteří k dopravě do zaměstnání v DDL používají osobní automobil.
Pokračování...
 
Nová investice DDL zvýší flexibilitu výroby
nd_nove_ikonkaDřevozpracující družstvo realizovalo další investici do výrobního zařízení a to ve výši více než 30 mil. korun. Obě investice přinesou zákazníkům společnosti vyšší flexibilitu výrobce a možnost přizpůsobení se požadavkům zákazníků. V dceřiné společnosti DDL v DH Dekor Humpolec už nyní plně funguje nová flexibilní CNC vrtačka v hodnotě více než 15 milionů korun. Technologie, která je vhodná pro vrtání malých sérií nábytkových dílců od jednoho do tisíce kusů, zefektivní výrobu a umožní tak DDL jako největšímu českému výrobci nábytkových dílců navýšení výroby. Plánovaná kapacita tohoto zařízení je 140 tis. kusů za měsíc, což představuje asi 14 % současné výroby.
Pokračování...
 
<< Začátek < Předchozí 11 12 13 14 15 16 17 Následující > Konec >>

Výsledky 66 - 70 z 83
Profil společnosti
Jsme významným výrobcem řeziva a deskových materiálů na bázi dřeva s více než 50letou tradicí. Specializujeme se na výrobu širokého sortimentu nábytkových dílců, především z laminovaných dřevotřískových a MDF desek.
ruceotoc
Přibližně 60 % naší celkové produkce exportujeme do více než dvou desítek evropských států. Jsme držitelem mnoha certifikátů a splňujeme požadavky normy ISO 9001:2015. Dokážeme se přizpůsobit potřebám zákazníka a nechat se certifikovat podle jeho potřeb. Nejsme jen dodavatelem materiálu, ale cestou pro zákazníky od materiálu, přes polotovar až k samotnému produktu, který doplníme poradenskými službami.

Rychlé a spolehlivé dodávky, ověřená kvalita, vysoká flexibilita, individuální přístup ke každému zákazníkovi, schopnost vyrábět malé série a pestrá nabídka exkluzivních dekorů. To jsou naše hlavní přednosti, které zákazníci oceňují již desítky let.