DDL - Dřevozpracující družstvo Lukavec - DDL
Domů
O firmě Produkty a služby DDL Plus Kontakty
Cesky English Deutch
Pracujte v DDL

Snižování emisí tuhých znečisťujících látek
eu_fond_reg_rozvoj_ddl_ikona.jpg
Dřevozpracující družstvo se sídlem v Lukavci, co by investor, zveřejnil dne 29. února 2016 v rámci: 8. Výzvy; operačního programu Životní prostřední; prioritní osa 2: Zlepšování kvality ovzduší v lidských sídlech; zadávací dokumentaci pro otevřené řízení na dodávku dvou nových elektrických odlučovačů pro kotelnu K2 (MDF).
 
 
Pokračování...
 
DDL získalo nový certifikát pro výrobu pelet
peletky_ddl_ikona.jpgV prosinci 2015 DDL získalo Evropský certifikát EN-Plus  pro výrobu pelet třídy A1. Zařadilo se tak mezi výrobce pelet, jejichž výrobní proces a systém udržování kvality je kontrolován certifikační společnosti TÜV NORD Czech. Pelety Lukapelet třídy A1 vyhovují přísným normám a zákazník má zaručenu prvotřídní kvalitu pelet pro domácí kotle a kamna.
 
DDL mezi oceněnými v soutěži „Českých 100 nejlepších“ za rok 2015
100_nej_2015_ikona.jpgV tomto ročníku soutěže „Českých 100 nejlepších“ bylo v kategorii „Zaměstnanost & družstevnictví“ oceněno i Dřevozpracující družstvo Lukavec. Předseda představenstva DDL Ing. Pavel Kříž převzal toto ocenění 27. 11. 2015 ve Španělském sále Pražského hradu z rukou ministryně práce a sociálních věcí Mgr. Michaely Marksové a předsedy SČMVD JUDr. Rostislava Dvořáka. 
Pokračování...
 
Premiér Bohuslav Sobotka navštívil Dřevozpracující družstvo
sobotka_ddl_ikona.jpgDne 10.10.2015 dopoledne navštívil Dřevozpracující družstvo předseda vlády ČR Bohuslav Sobotka v rámci své pracovní cesty po Kraji Vysočina. Doprovázeli jej zástupci Ministerstva práce a sociálních věcí Z. Jentschke Stöcklová a Ministerstva zemědělství P. Mlynář, představitele kraje vedl námětek hejtmana V. Novotný a radní P. Krčál. Jednání se zúčastnil i starosta Lukavce František Pinkas a ředitel školy Petr Musil. Po skončení diskuse, při níž se premiér zajímal o problematiku dřevařské výroby, zaměstnávání lidí a možnosti dalšího rozvoje regionu, si hosté společně prohlédli výrobu nábytkových dílců.
Pokračování...
 
Nová kolekce - Laminované desky PLUS+
laminovane_desky_nova_kolekce_ikona.jpg
Dřevozpracující družstvo, tradiční český výrobce laminovaných dřevotřískových a MDF desek, přichází na trh s novou kolekcí dekorů pro laminaci. Za povšimnutí stojí, že nepoužíváme při výrobě dřevní recyklát, což se pozitivně odráží ve fyzikálně mechanických vlastnostech laminované dřevotřískové desky. Kvalita se projevuje v menší štípavosti desek při vlastním řezu.
Pokračování...
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 11 - 15 z 88
Profil společnosti
Jsme významným výrobcem řeziva a deskových materiálů na bázi dřeva s více než 50letou tradicí. Specializujeme se na výrobu širokého sortimentu nábytkových dílců, především z laminovaných dřevotřískových a MDF desek.
ruceotoc
Přibližně 60 % naší celkové produkce exportujeme do více než dvou desítek evropských států. Jsme držitelem mnoha certifikátů a splňujeme požadavky normy ISO 9001:2015. Dokážeme se přizpůsobit potřebám zákazníka a nechat se certifikovat podle jeho potřeb. Nejsme jen dodavatelem materiálu, ale cestou pro zákazníky od materiálu, přes polotovar až k samotnému produktu, který doplníme poradenskými službami.

Rychlé a spolehlivé dodávky, ověřená kvalita, vysoká flexibilita, individuální přístup ke každému zákazníkovi, schopnost vyrábět malé série a pestrá nabídka exkluzivních dekorů. To jsou naše hlavní přednosti, které zákazníci oceňují již desítky let.