DDL - Dřevozpracující družstvo Lukavec - DDL
Domů
O firmě Produkty a služby DDL Plus Kontakty
Cesky English Deutch

Premiér Bohuslav Sobotka navštívil Dřevozpracující družstvo
sobotka_ddl_ikona.jpgDne 10.10.2015 dopoledne navštívil Dřevozpracující družstvo předseda vlády ČR Bohuslav Sobotka v rámci své pracovní cesty po Kraji Vysočina. Doprovázeli jej zástupci Ministerstva práce a sociálních věcí Z. Jentschke Stöcklová a Ministerstva zemědělství P. Mlynář, představitele kraje vedl námětek hejtmana V. Novotný a radní P. Krčál. Jednání se zúčastnil i starosta Lukavce František Pinkas a ředitel školy Petr Musil. Po skončení diskuse, při níž se premiér zajímal o problematiku dřevařské výroby, zaměstnávání lidí a možnosti dalšího rozvoje regionu, si hosté společně prohlédli výrobu nábytkových dílců.
Pokračování...
 
Nová kolekce - Laminované desky PLUS+
laminovane_desky_nova_kolekce_ikona.jpg
Dřevozpracující družstvo, tradiční český výrobce laminovaných dřevotřískových a MDF desek, přichází na trh s novou kolekcí dekorů pro laminaci. Za povšimnutí stojí, že nepoužíváme při výrobě dřevní recyklát, což se pozitivně odráží ve fyzikálně mechanických vlastnostech laminované dřevotřískové desky. Kvalita se projevuje v menší štípavosti desek při vlastním řezu.
Pokračování...
 
Prodej drcené kůry v Lukavci a Humpolci
banner_plachta_lukavec_2x1m.jpg
Informace o cenách a dostupnosti najdete ZDE!
 
Dřevo je náš život
ikona_logo_ddl.jpg

Po srdečném přivítání ze strany našeho významného zákazníka v Lukavci na Vysočině, kde to opravdu voní dřevem, první slova Pavla Kříže, předsedy představenstva DDL, zněla: „Víte, co znamená DDL?“ Odpověděla jsem bez zaváhání: „Dřevozpracující družstvo Lukavec.“ A na to „první muž“ družstva řekl: „To je pravda, ale pro nás to taky znamená dřevo, dovednost, lidé.“ S tímto vysvětlením firemní zkratky s Janem Beněm (ze společnosti E.ON Energie, který se po stránce energií o DDL už několik let dobře stará) souhlasíme.

CELÝ ČLÁNEK Z MAGAZÍNU E.ON CZECH SI MŮŽETE STÁHNOUT ZDE  

 
DDL podporuje mladé sportovní talenty
beh_martin_kozojed_ikona.jpg
Martin Kozojed se umístil  na 1. místě ve 40. ročníku Večerního běhu Táborem v kategorii žáků 5. tříd. Dřevozpracující družstvo podporuje mladé sportovní talenty. Jedním z nich je i Martin Kozojed.

Pokračování...
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 11 - 15 z 85
Profil společnosti
Jsme významným výrobcem řeziva a deskových materiálů na bázi dřeva s více než 50letou tradicí. Specializujeme se na výrobu širokého sortimentu nábytkových dílců, především z laminovaných dřevotřískových a MDF desek.
ruceotoc
Přibližně 60 % naší celkové produkce exportujeme do více než dvou desítek evropských států. Jsme držitelem mnoha certifikátů a splňujeme požadavky normy ISO 9001:2015. Dokážeme se přizpůsobit potřebám zákazníka a nechat se certifikovat podle jeho potřeb. Nejsme jen dodavatelem materiálu, ale cestou pro zákazníky od materiálu, přes polotovar až k samotnému produktu, který doplníme poradenskými službami.

Rychlé a spolehlivé dodávky, ověřená kvalita, vysoká flexibilita, individuální přístup ke každému zákazníkovi, schopnost vyrábět malé série a pestrá nabídka exkluzivních dekorů. To jsou naše hlavní přednosti, které zákazníci oceňují již desítky let.