DDL - Dřevozpracující družstvo Lukavec - DDL
Domů
O firmě Produkty a služby DDL Plus Kontakty
Cesky English Deutch

DDL úspěšně absolvovalo dozorový audit podle revidované normy ISO 9001:2008
ikona_logo_ddl.jpgVýznamný výrobce deskových materiálů na bázi dřeva, nábytkových dílců a řeziva z Vysočiny - Dřevozpracující družstvo, úspěšně obhájil zavedený systém managementu kvality, nově podle revidované normy ISO 9001:2008. Dozorový audit provedený certifikační společnosti SGS opět potvrdil, že zavedený systém řízení kvality v Dřevozpracujícím družstvu v Lukavci (DDL) je efektivně uplatňován a udržován. Audit také prokázal efektivní zlepšování systému managementu kvality v provozech DDL a konstatoval, že systém je plně ve shodě s požadavky nové (revidované) normy ISO 9001:2008.
Pokračování...
 
Představili jsme novinky na výstavě Na Vysočině stavíme, bydlíme, žijeme...

ikona_logo_ddl.jpgNejvětší český výrobce nábytkových dílců z Vysočiny společnost DDL Lukavec  představil na výstavě   "Na Vysočině" stavíme, bydlíme, žijeme…, která se konala v Pelhřimově, novinky produktových řad a také moderní stánek, kterým se  již dříve prezentoval  na mezinárodní výstavě v Německu.

Pokračování...
 
V aktuálním DDL info 19 si přečtete:

ikonka_ddl_info.jpgPracovní skupina má zdokonalit interní komunikaci

Od začátku letošního roku se pravidelně schází pracovní skupina zaměstnanců DDL, která diskutuje aktuální témata družstva a vytváří zpětnou vazbu pro jeho vedení. Jde o přibližně třicet lidí, kteří každý měsíc pravidelně mluví o tématech, souvisejících s dalším směřováním a strategií firmy.

Udeřily nejtvrdší časy za posledních dvacet roků

S prvními vážnými problémy při prodeji řeziva se obchodní oddělení DDL setkalo už ve IV. čtvrtletí 2007. Dopady tehdy prudce oslabujícího dolaru a především hypoteční krize v USA, kam přední evropští výrobci řeziva exportovali až 60 procent produkce určené hlavně pro výrobu dřevostaveb, se projevovaly snahou zámořských exportérů umístit maximum vlastní produkce na evropské trhy, které jsou pro DDL klíčové.

DDL info 19 stahujte zde .

Pokračování...
 
DDL vystavovalo na významném veletrhu ZOW v Německu
Nový výrobní program - úzké nábytkové dílce ze surové MDF, vhodné pro následnou povrchovou úpravu lakováním, které se od počátku roku 2009 vyrábějí na nově postavené moderní výrobní technologii v Lukavci, představil největší český výrobce nábytkových dílců na mezinárodním veletrhu v Německu. Vysočina tak měla svého zástupce na jednom z nejvýznamnějších mezinárodních veletrhů (ZOW) dodavatelů do nábytkářského průmyslu v německém Bad Salzuflenu. Veletrhu z dlouholetou tradicí se každoročně účastní nejvýznamnější hráči na trhu nábytkářské výroby v Evropě. V letošním roce zde vystavovalo bezmála 600 firem a branami veletrhu prošlo 20 tisíc návštěvníků.
Pokračování...
 
Co si přečtete v časopise DDL info 18?

ikonka_ddl_info.jpgProsincové číslo zaměstnaneckého časopisu DDL info 18 přináší nejen novinky z prostředí Dřevozpracujícího družstva Lukavec,ale dokonce se dozvíte, jak postihla DDL ekonomická krize nebo jak přeměnit krizi v příležitost. Na dalších stránkách časopisu je otištěna reportáž o náštěvě studentů v Dřevozpracujícím družstvu Lukavec nebo informace o tom, co čeká zaměstnance a zaměstnavatele nového v roce 2009. Doporučujeme také článek o rekordu v pilnici "Nepřetržitý provoz pomohl pilnici k rekordu".

Aktuální číslo a archiv časopisu nalezne zde .

 
<< Začátek < Předchozí 11 12 13 14 15 16 17 Následující > Konec >>

Výsledky 51 - 55 z 85
Profil společnosti
Jsme významným výrobcem řeziva a deskových materiálů na bázi dřeva s více než 50letou tradicí. Specializujeme se na výrobu širokého sortimentu nábytkových dílců, především z laminovaných dřevotřískových a MDF desek.
ruceotoc
Přibližně 60 % naší celkové produkce exportujeme do více než dvou desítek evropských států. Jsme držitelem mnoha certifikátů a splňujeme požadavky normy ISO 9001:2015. Dokážeme se přizpůsobit potřebám zákazníka a nechat se certifikovat podle jeho potřeb. Nejsme jen dodavatelem materiálu, ale cestou pro zákazníky od materiálu, přes polotovar až k samotnému produktu, který doplníme poradenskými službami.

Rychlé a spolehlivé dodávky, ověřená kvalita, vysoká flexibilita, individuální přístup ke každému zákazníkovi, schopnost vyrábět malé série a pestrá nabídka exkluzivních dekorů. To jsou naše hlavní přednosti, které zákazníci oceňují již desítky let.